Co se skutečně mužům líbí na ženách? Toto jsou fakta, která jste netušili

Co je pro muže sexy?
Více fotografií k článku:
24 fotografií

Některé ženy vynakládají mraky peněz a času, aby se líbily mužům. Tráví hodiny u kadeřníka, snaží se být in podle rad módních stylistů a make-up používají i při procházce se psem. Ale my jsme zjistili, že mužům se líbí něco docela jiného.

Myslíte si, že muži mají rádi vyzáblé dívky se silikonovým poprsím v minišatech s velkou vrstvou make-upu na tváři a perfektně upravenými vlasy? Ale ano, ale jen někdy. Taková dívka zřejmě muže zaujme, ale když si pak vezme pánské pyžamo, smyje make-up a pořádně se rozvrkočí, tak bude pro muže mnohem více přitažlivější. Bude totiž přirozená. Protože právě taková žena se mužům nejvíc líbí.

Muži mají rádi, když má žena apetit a pořád je neobtěžuje nějakými stesky kvůli svým dietám. Milují její oblé bříško či drobné vrásky od smíchu kolem očí. Tedy všechny ty nedostatky, které se před nimi ženy snaží umně skrýt. Takže, milé čtenářky kafe.cz, mějte se rády takové, jaké jste! A podívejte se do galerie, co přijde mužům na ženách opravdu sexy.

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Příběh o lásce, zdraví a penězích

I největší optimisté mohou mít v životě smůlu. O tom svědčí příběh 30leté Zuzky, maminky dvou dětí, která musí po manželově úrazu čelit nepříjemné…

čtenářů si právě čte tento článek