Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Věci, které podle mužů dělají ženy méně atraktivními, a ženy to netuší

Co se mužům nelíbí na ženách.
Co se mužům nelíbí na ženách.
Zdroj: Shutterstock

Každá žena si myslí, že pro zájem u muže jí stačí dokonalá postava, dlouhé vlasy a správná velikost poprsí. Ale pozor! Je to omyl.

Muži se o ženy zajímají. A ženy se chtějí líbit. To je zcela přirozené a není na tom nic špatného. Ale nic se nemá přehánět. Není nutné vstávat o dvě hodiny dříve, abychom si udělaly dokonalý make-up, aby nás naše drahá polovička nikdy ani nezahlédla v přirozeném módu. Ale na druhou stranu si často dáváme zcela zbytečně góly do vlastní branky. Které to jsou?

Moc řešíme svůj vzhled

Co se mužům nelíbí? Moc řešíte svůj vzhled Co se mužům nelíbí? Moc řešíte svůj vzhled Zdroj: shutterstock.com

Muži mají samozřejmě rádi atraktivní ženy. Ale pokud se neustále kontrolujeme, jestli se nám nerozmazal make-up, muž se nás nemůže ani dotknout, aby nám nenaboural pečlivě vybudovaný účes, plastiky a nejrůznější úpravy pomalu, ale jistě mění náš vzhled, až nás náš drahý ani okolí skoro nepoznávají, není to jistě to pravé. Rande, kde žena neustále kontroluje svoji dokonalou fasádu, místo aby věnovala pozornost svému protějšku, bude s největší pravděpodobností poslední.

Působíme nepřístupně a nepříjemně

Co se mužům nelíbí? Máte nepříjemný výraz obličeje Co se mužům nelíbí? Máte nepříjemný výraz obličeje Zdroj: shutterstock.com

Muži mají rádi komunikativní a příjemné ženy. Samozřejmě povinnost žen není být vstřícná a příjemná na každého otravu, ale zakaboněný obličej a nepřístupný výraz umrtvující vše v našem okolí nejlepší dojem nevyvolají. Někomu je taková tvář nadělená od přírody, tak se snažme alespoň myslet na něco příjemného, obličej se hned projasní.

Nedodržujeme hygienu

Co se mužům nelíbí? Nelibě voníte Co se mužům nelíbí? Nelibě voníte Zdroj: shutterstock.com

Ani drsným mužům toto překvapivě nevoní, a to doslova. Žena nemusí být zmalovaná jako folklorní truhla ani trávit na klinikách estetické chirurgie většinu času, ale měla by rozhodně dodržovat hygienu. A je překvapivé, kolik jinak pečlivě upravených dam s tím má problém. Sprcha, čištění zubů a použití antiperspirantu by měly být naší povinnou rutinou. Pak na sebe ani nemusíme lít půl flakonu parfému. Nejlepší dojem neudělají ani chlapácky chlupatá lýtka či podpaží (intimní partie vynecháme, tam je to, i co se týče preferencí mužů, velmi individuální).

Jsme příliš sebevědomé a hlasité

Co se mužům nelíbí? Jste příliš sebevědomá a hlasitá Co se mužům nelíbí? Jste příliš sebevědomá a hlasitá Zdroj: shutterstock.com

Uťáplé putičky mužům právě neimponují, to je obecně známo. Ale dobrý není ani druhý extrém. Žena, které je všude plno, a její hlas v restauraci hravě překoná i vedlejší stůl štamgastů, sice pozornost upoutá, ale asi ne tu, jakou by si případně představovala.

Jsme drbny

Jasně že musíme občas probrat něco s kamarádkami. Ale pokud nás partner nevidí jinak než pochichtávající se s ženskou partičkou nad kávou nebo skleničkou, začne mít automaticky (a často oprávněně) pocit, že tam probíráme i jeho. A takové babince muži opravdu nemusí, navíc nemírné probírání nejintimnějších záležitostí s kamarádkami nemusí ve finále našemu vztahu s partnerem vůbec prospět.

Jsme vystresované

Co se mužům nelíbí? Jste vystresovaná Co se mužům nelíbí? Jste vystresovaná Zdroj: shutterstock.com

Na každou z nás je toho někdy hodně. Nároky se na nás valí v práci, doma, od dětí, není divu, že jsme podrážděné a vyřízené. Ale je lepší si toho nenakládat tolik, případně muže s úsměvem požádat o spolupráci, než si na něm vybíjet frustraci z hromady nesplněných úkolů.

Rády se napijeme přes míru

 Rády se napijeme přes míru. Rády se napijeme přes míru. Zdroj: Shutterstock

Nemusíme být abstinentky, které upejpavě odmítají i narozeninový přípitek. Ale žena, která nemá pití pod kontrolou, opravdu není to pravé. Nadměrné pití není rozhodně nic přitažlivého u nikoho, ale pohled na zpočátku krásně upravenou ženu, jak se na večírku s rozmazaným make-upem potácí na podpatcích, neřkuli něco horšího, je opravdu tristní.

Nedokážeme se s chutí najíst

Nedokážeme se s chutí najíst. Nedokážeme se s chutí najíst. Zdroj: Shutterstock

Nemusíme být doslova všežravé, ale žena nimrající se v jakémkoliv jídle a neustále sledující kalorie a váhu taky není ono. Muž ocení pohodovou ženu, která se s ním sice nesnaží za každou cenu držet krok v počtu snědených vepřových kolen, ale dokáže si svoje jídlo užít s chutí a bez výčitek.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU