Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Co přinesla dovolená: 7 znaků rozchodu

Co přinesla dovolená: 7 znaků rozchodu
Co přinesla dovolená: 7 znaků rozchodu
Zdroj: Thinstock

Pro většinu lidí je dovolená jedno z nejkrásnějších období v roce. Těšíme se na ni, doufáme, že si odpočineme a načerpáme nové síly a budeme se moci sobě i partnerovi více věnovat. Pravidelné hádky na dovolených ale některým párům celou dovolenou zprotiví. Znáte to?

Za hranice všedních dnů!

Během všedních dnů se spolu setkáváme většinou až po návratu z práce domů, víkendy trávíme různě – sportem, výlety, relaxací, ale i pracovně … Jde však stále o určitý stereotyp, na který jsme zvyklí. Na dovolené se však ocitáme v jiném prostředí, trávíme spolu mnohem více času.

Místo klidu - hádky!

V tomto »rizikovém« období mohou na povrch vyplout utajované nebo pod rutinou zasuté problémy, křivdy a neshody, nahromaděný stres i všechno nevyřčené. Místo poklidné dovolené pak mohou následovat dny plné napětí a hádek.

Zdroj: Thinstock

Zkouška partnerského soužití

U nových párů, které spolu tráví svoji první dovolenou (ta bývá, co se týče rozchodů, nejrizikovější), pak mohou partnerům spadnout z očí pomyslné růžové brýle. Elegán, kavalír a výborný společník se může změnit například v egoistu, pedanta či puntičkáře. Ženy se mohou projevit jako hysterky, kokety nebo přecitlivělé a úzkostlivé »bačkory«.
Z partnerů samovolně spadne jejich společenská maska a projeví se takoví, jací jsou. Je to pro ně vlastně taková první zkouška partnerského soužití – vyzkouší si společné bydlení, společný rozpočet atd. Během dovolené se mohou setkat i s řadou nepříjemností – špatné počasí, ukradená peněženka, zkažený žaludek apod. Reakce v takových situacích vám o partnerovi řeknou více než desítky schůzek.

Máte zatím dovolenou před sebou? Poradíme vám, jak jí zvládnout v pohodě a bez hádek.

Zdroj: Thinstock

Kafe. cz upozorňuje:

7 znaků partnerova chování, které vás měly na dovolené upozornit, že něco neklape

  1. Neustále vyhledává společnost jiných lidí, není prakticky žádná situace, kdy byste mohli být spolu sami dva. 
  2. Partner se každý večer opíjí v místním baru. 
  3. Neustále kouká po jiných ženách, je to pro vás ponižující a cítíte se trapně. 
  4. Předhazuje vám chování jiných známých žen typu: Jirkova Maruška nikdy nedělá tak hysterickou scénu jako ty. Je tak klidná... Proč nemůžeš být taky taková?
  5. Hraje v průběhu celého dne hry na mobilu nebo píše esemsky, případně má notebook a posílá e-maily.
  6. Neshodnete se prakticky na žádné aktivitě, kterou byste dělala ráda vy a kterou on.
  7. Partner odmítá sex, nemá o něj zájem a raději si vymýšlí zástupné aktivity a činnosti. Tento bod je ale sporný, nemusí být problém ve vás a měli byste si o tom otevřeně promluvit.

Zdroj: Thinstock

Mohlo by vás zajímat: Test: Hrozí, že na dovolené budete nevěrná?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Vzrušuje mě výprask na holou

Vzrušuje mě výprask na holou

Vzrušuje vás představa trochu drsnějšího sexu? Třeba spojení výprasku a milování? Pak zkuste erotický spanking – ženy, které jej vyzkoušely, tvrdí,…

Akční letáky