Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Chodím s ženatým mužem

Je to adrenalinový sport

Já vím, že vztah se ženatým mužem vám bude kdekdo rozmlouvat, vy se ale nesmíte nechat zviklat. Buďte jako hrdinky románů Karoliny Světlé, odhoďte předsudky, závistivcům ukažte vztyčený prostředník a běžte za hlasem svého srdce. Chození se ženáčem je dobrodružné jako dobývání bájného a neexistujícího El Dorada. Je to jako adrenalinový sport, který si v ničem nezadá s tandemovým seskokem padákem, kdy ani jeden z vás neprošel základním parašutistickým výcvikem. Je to jako thriller od Davida Finchera, v němž do poslední chvíle nevíte, jak to dopadne a kdo to celé odskáče. Ale především - takový vztah, kdy on se smaží v pekelných plamenech rodinného krbu, zatímco vy si užíváte své svobody, má své výhody. Tady jsou:

Deset výhod vztahu se ženatým mužem

1. Vyšetříte si spoustu chvil pro sebe, protože na vás v jednom kuse nebude mít čas.
2. Budete moci do sytosti pokecat s kamarádkou po mobilu, protože jemu nebudete smět svévolně telefonovat ani esemeskovat, aby manželka nepojala podezření.
3. Získáte pocit, že jste nejdokonalejší na světě, protože ta ženská, od které k vám prchá, musí být fakt nebetyčná kráva, když mu dokáže udělat ze života takové peklo, že její jméno vykřikuje i ze spaní.
4. Vyhnete se domácím pracem, jako je mytí nádobí, štupování fuseklí a praní slipů s hnědým škrtátkem vzadu, protože tohle všechno za vás oddře ta flundra, kterou má doma a která mu nerozumí.
5. Nezkazíte si postavu porody, protože to za vás odrodí taky ta flundra.
6. Zaručeně zhubnete, protože jeho věčné scény a urážení se, že nemáte čas, když on ho zrovna má, vás tak vystresuje, že úbytek na váze tři až čtyři kilogramy týdně je jistý.
7. Stanete se skutečnou profesionálkou v sexu, protože po jeho telefonátech „rychle přijeď, miláčku, máme na to necelou hodinku“ si brzy začnete připadat jako holka z escort servisu.
8. Poprvé v životě si vychutnáte neotřelou dovolenou: zatímco se svojí manželkou se bude v létě čtrnáct dní zcela neoriginálně nudit na pláži někde v Hurghadě, s vámi během dvou podzimních dnů procestuje s batohem na zádech celé Mostecko.
9. Konečně prožijete opravdu klidné a spokojené Vánoce, protože zatímco on bude doma otrokem přežitých vánočních zvyků, jako je gruntování, pečení cukroví, strojení stromečku, zapalování prskavek a smažení kapra, vy si můžete ve své garsonce v klidu hodit nohy na stůl, pustit si televizi, otevřít si flašku Baileys a na nějakého kapra s cukrovím a prskavkou se vykašlat.

10. Získáte nejlepší kamarádku svého života – to až vás ten hajzl dožere a vy se proti němu spiknete s jeho ženou.

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky