Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Čeká vás PRVNÍ RANDE? Víme, JAK HO NEPOKAZIT! Nechcete přece zůstat věčně sama...

Čeká vás první rande? Víme, jak ho nepokazit
Čeká vás první rande? Víme, jak ho nepokazit
Zdroj:

Zcela zásadní informací pro vás jistě bude fakt, že první schůzka je vždy v režii ženy. Ženy rozhodují o tom, zda bude rande nakonec povedené či nikoliv. A samozřejmě v ženských rukách je i to, zda se bude rande opakovat či nikoliv. Pokud už v tomto bodu nesouhlasíte, je nám líto, chybí vám sebevědomí nebo na seznamování jdete moc zhurta.

Filmová herečka Sophia Loren kdysi řekla: „Má matka mě naučila kráčet hrdě a s hlavou vztyčenou, jako by celý svět byl můj.“ A on byl. Ta moudrá žena totiž věděla, co její dcera potřebuje nejvíc: sebevědomí. Protože to je na ženě nejpřitažlivější. Muži si nebudou pamatovat, co jste měla na sobě, ale jak jste vystupovala z tramvaje, vcházela do dveří a hovořila s číšníkem. Jejich erotické představy poběží jako o závod. A první kolo je vaše.

Než otevřete pusu

Na oddechový čas není na prvním rande místo. Soustředit se musíte nejen na to, jak sedíte (nejlépe na první třetině židle, což vám pomůže mít pořád rovná záda, a tudíž sebevědomý posez), jak jíte (je dokázáno, že čím méně toho spolykáte, tím pro něj budete přitažlivější), ale i na to, co říkáte. Na lichotky odpovídejte prostě a stručně: „Já vím.“ (nikoliv „Jdi ty…“ „Ale nepovídej…“ atd.).

O rozchodech se nemluví

Nechcete-li ztratit naději, že budete mít i druhé rande, bavte se s ním raději o parametrech svého auta nebo o politice. Nemluví se o rozchodech, emočních trablech ani hádavých podřízených, natož o expříteli nebo rodičích. Když už se těmto tématům nemůžete vyhnout, neshody s bývalým partnerem se popisují následovně: „Přestali jsme si rozumět…“ Rodiče (byť si s nimi vůbec nerozumíte) jsou sví, ale mají se docela rádi. Zkrátka: čím obecněji budete hovořit o ožehavých tématech, tím lépe! O sobě mluvte vždycky a za všech okolností jen v dobrém.

Na objetí je brzy, na lásku taky

Jsou jen dvě věci, které muže bezpečně postrčí směrem k vám: oslovení jeho sexuální představivosti a posečkání s milováním. Muži dělají jednu důležitou věc: krátce po seznámení si ženu zařadí do jedné ze dvou kategorií – výhradně pro zábavu, nebo výhradní cennost. Budete-li se sexem vyčkávat, obklopí vás aura výjimečnosti. A tu muži potřebují jako sůl. Nejpozději zítra zavolají znovu.

Chcete hodného kluka? Tak pozor na hormony

Mezitím si ujasněte, co vlastně chcete vy. Že lásku? A jakou? Skutečnost je taková, že muži se dají zařadit do dvou kategorií. Je to kategorie vášnivého sexu a kategorie bezpečí, pohodlí a výchovy dětí. Ženy neustále touží po obou, zabalených do jednoho dokonalého balíčku, ale bohužel, z hezouna hodný kluk nejspíš nikdy nebude. Takže pozor na výrazná ústa a dokonalou symetrii mužského obličeje (ta nás přitahuje nejvíc) a také na váš menstruační cyklus. Ženy jsou atraktivními muži skoro až bezhlavě přitahovány ve druhém týdnu menstruačního cyklu, tedy před ovulací. To je naše nejkoketnější období v měsíci. Takže chcete-li opravdu toho „hodného“ (rovná se perspektivního), s hezouny se v tomto týdnu raději nescházejte.

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU