Nechcete se před svým přítelem ukázat v plavkách a při sexu zhasínáte, protože se zoufale bojíte, že uvidí vaši celulitidu? Zapomeňte na ni. On ani neví, že nějakou máte.

Představy mužů a žen o tom, co jsou to nedostatky a vady na kráse, se naprosto rozcházejí. Ženy často utrácejí tisíce korun a tráví desítky hodin času v posilovně kvůli tomu, aby se zbavily "nedostatků“, o kterých jejich muži vůbec nevědí. Které "chyby“ můžete s klidem pustit z hlavy, a kterými byste se naopak měla začít více zabývat?

Celulitida

Možná, že váš přítel před vámi kdysi utrousil, že nesnáší celulitidu. A vy kvůli tomu kupujete zeštíhlující krémy, vysilujete se na rotopedu a utrácíte za speciální masáže. Jenže pozor: muži, kteří tvrdí, že celulitida je jim odporná, si pod tímto slovem představují úplně něco jiného než vy. Ne tu drobně zkrabatělou kůži na vašich stehnech, ale obludné, šedobílé květákové útvary deroucí se z pod plavek jeho babičky, když ho jako malého chlapce hlídala na koupališti. Celulitida, kterou máte vy, je s největší pravděpodobností hluboko pod jeho rozlišovací schopností.

Strie a špíčky na břiše

Co si budeme povídat, mít pupek jako Švejk samozřejmě není sexy. Ale malý špíček na břiše nad okrajem bikin je pro většinu mužů daleko přijatelnější než vytahané tričko, pod které byste chtěla své bříško schovat. Nemluvě o tom, že v posteli může jistá měkkost dojít ještě většího ocenění.

Povislá prsa

Muži milují prsa. A každý má jiný vkus. Nezáleží na tom, jestli máte velikost košíčků A nebo D a jak se na vás podepsalo kojení dvou dětí. Jestliže si vás vybral za partnerku, pravděpodobně se mu vaše prsa moc líbí.

Že jste nestihla depilaci

Ať už jde o neoholené nohy nebo třísla, každý muž v tom pravděpodobně nebude vidět takové faux pas jako vy sama. Oni se taky někdy nestihnou oholit (na obličeji) a nijak zvlášť to neřeší.

Roztřepené konečky vlasů

Stačí jedna věta: Muži o nich nikdy neslyšeli. A pravděpodobně byste o nich neslyšela ani vy, nebýt reklam na šampóny a vlasové kúry.

Čeho si muži zaručeně všimnou ?

"Zamrzlého" obličeje

Pokud jste to přehnala s Botoxem ve snaze zbavit se vrásek a vypadat mladě, nejspíš jste docílila pravého opaku. Vaše ztuhlá tvář mladě rozhodně nepůsobí.

Divného opálení ze solárka

Pokud v únoru přijdete na rande s oranžovou pletí a snažíte se vzbudit dojem, že jste se právě vrátila z dovolené v Karibiku, nejspíš vás rychle prokoukne.

Umělé zvětšení rtů

Muži si nebudou myslet, že vypadáte jako Angelina Jolie, ale že jste podstoupila nějaký bolestivý zubařský zákrok.

Kafe.cz zjistilo: Podle britského průzkumu veřejného mínění by pouze 19 procent mužů doporučilo svým ženám zákrok plastického chirurga. Z toho 37 procent by manželce doporučilo liposukci břicha, 25 procent liposukci stehen, 22 procent zvětšení prsou a pouze 13 procent facelift (tedy omlazení obličeje).

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!