Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Čeho si muž nevšimne a vy se tak svými nedostatky nemusíte trápit?

Čeho si muž nevšimne a vy se tak svými nedostatky nemusíte trápit?
Čeho si muž nevšimne a vy se tak svými nedostatky nemusíte trápit?
Zdroj: Thinstock

Jak krásně by se nám dýchalo, kdybychom se aspoň na den dostali do kůže opačného pohlaví. Pak bychom totiž lépe věděli, co a proč si myslí, co cítí, jak se dívají na svět. A například ženy by přestaly řešit spoustu malicherností.

Nechcete se před svým přítelem ukázat v plavkách a při sexu zhasínáte, protože se zoufale bojíte, že uvidí vaši celulitidu? Zapomeňte na ni. On ani neví, že nějakou máte.

  • Představy mužů a žen o tom, co jsou to nedostatky a vady na kráse, se zoufale rozcházejí. Ženy často utrácejí tisíce korun a desítky hodin času v posilovně za to, aby se zbavily „nedostatků“, o kterých jejich muži vůbec nevědí. Které „chyby“ můžete s klidem pustit z hlavy, a kterými byste se naopak měla začít více zabývat?

Celulitida

Možná, že váš přítel před vámi kdysi utrousil, že nesnáší celulitidu. A vy kvůli tomu kupujete zeštíhlující krémy, vysilujete se na rotopedu a utrácíte za speciální masáže. Jenže pozor: muži, kteří tvrdí, že celulitida je jim odporná, si pod tímto slovem představují něco úplně jiného než vy. Ne tu drobně zkrabatělou kůži na vašich stehnech, ale obludné, šedobílé květákovité útvary deroucí se zpod plavek jeho babičky, když ho jako malého chlapce hlídala na koupališti. Celulitida, kterou máte vy, je s největší pravděpodobností hluboko pod jeho rozlišovací schopností.

Strie a špíčky na břiše

Co si budeme povídat, mít pupek jako Švejk samozřejmě není sexy. Ale malý špíček na břiše nad okrajem bikin je pro většinu mužů daleko přijatelnější než vytahané tričko, pod které byste chtěla své bříško schovat. Nemluvě o tom, že v posteli může jistá měkkost dojít ještě většího ocenění.

Zdroj: Thinstock

Povislá prsa

Muži milují prsa. A každý má jiný vkus. Nezáleží na tom, jestli máte velikost košíčků A nebo D a jak se na vás podepsalo kojení dvou dětí. Jestliže si vás vybral za partnerku, pravděpodobně se mu vaše prsa moc líbí.

Že jste nestihla depilaci

Ať už jde o neoholené nohy nebo třísla, žádný muž v tom pravděpodobně nebude vidět takové faux pas jako vy sama. Oni se taky někdy nestihnou oholit (na obličeji) a nijak zvlášť to neřeší.

Roztřepené konečky vlasů

Stačí jedna věta: Muži o nich nikdy neslyšeli. A pravděpodobně byste o nich neslyšela ani vy, nebýt reklam na šampóny a vlasové kúry.

Zdroj: Thinstock

A čeho si muži naopak zaručeně všimnou?

Divného opálení ze solárka. Pokud v únoru přijdete na rande s oranžovou pletí a snažíte se vzbudit dojem, že jste se právě vrátila z dovolené v Karibiku, nejspíš vás rychle prokoukne.
Uměle zvětšených rtů. Muži si nebudou myslet, že vypadáte jako Angelina Jolie, ale že jste podstoupila nějaký bolestivý zubařský zákrok.
„Zamrzlého“ obličeje. Pokud jste to přehnala s Botoxem ve snaze zbavit se vrásek a vypadat mladě, nejspíš jste docílila pravého opaku. Vaše ztuhlá tvář mladě a svěže rozhodně nepůsobí.

Kafe.cz zjistilo:

Podle britského průzkumu veřejného mínění by pouze 19 procent mužů doporučilo svým ženám zákrok plastického chirurga.
Z toho 37 procent by manželce doporučilo liposukci břicha, 25 procent liposukci stehen, 22 procent zvětšení prsou a pouze 13 procent facelift (tedy omlazení obličeje).

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Kořeňte a sex vás bude bavit!

Kořeňte a sex vás bude bavit!

Nemíváte s partnerem chuť na sex? Často se přistihnete, že si místo sexu raději čtete nebo koukáte na televizi? Pokud je tomu tak a vám to nevyhovuje…

Akční letáky