Mít milence se vyplatí.

Tedy pokud chcete, aby vám někdo naslouchal, byl milý, citlivý, pozorný a zajímal se o to, po čem opravdu toužíte v posteli. Když už váš partner nemá na sex náladu, milenec ji bude mít vždy. Nebudete se nudit v posteli a milování si maximálně užijete. Milenec je zkrátka výhra. Zjistili jsme sedm důvodů, proč se vyplatí si ho pořídit.

1. Máte dost sexu

Stereotyp a nuda se časem dostanou do každého vztahu. Partner je unavený z práce, na sex nemá náladu, nehrne se do experimentů, vaše sexuální frekvence je velmi nízká – a on to neřeší. S milencem se to změní. Sexu budete mít dost a bude vás konečně zase bavit.

2. Někdo vám naslouchá

Partner na vás nemá příliš času. Má dojem, že už vás dobře zná, a tak se příliš nehrne, aby vám naslouchal. Celý večer mu něco vyprávíte a on druhý den vůbec neví, co jste mu říkala. To u milence je to jiné. Zajímá se o vaše starosti, přání i touhy. Konečně budete mít pocit, že nemluvíte zbytečně a že jste zajímavější než nějaká hloupá akční střílečka v televizi, kterou partner ani neztlumí, když na něj mluvíte.

3. Neznáte nudu v posteli

S partnerem už je v posteli nuda. Sex s ním je pořád stejný, nic nového zkoušet nechce a vás to nebaví. S milencem se ale nudit nebudete. Naopak – možná zažijete něco, o čem jste dřív jen snila. Jemu se totiž nebudete bát svěřit, po čem opravdu toužíte. A tak si můžete snadno splnit své milostné fantazie.

4. Bere vám telefony

Partnerovi se mnohdy snažíte dovolat, jenže on vám vůbec nebere telefon. Po dvaceti zmeškaných hovorech se ozve, proč vyšilujete, že si mobil zapomněl doma. Toto se vám s milencem nestane. Bude nadšený, když mu zavoláte, telefon vezme okamžitě a ještě s vámi bude mluvit hezky.

5. Zvedne vám sebevědomí

Po pár letech vztahu si partner už ani nevšimne, že jste si koupila něco nového a jak vám to sluší. Když se před ním projdete v novém sexy prádle, řekne vám, ať jdete bokem, že nevidí na televizi. To milenec ne. Sexy prádlo ho totiž rozparádí, okamžitě si všimne, že vám něco sluší, a dá vám to patřičně najevo. Zvedne vám sebevědomí a opět se budete cítit žádoucí.

6. Budete krásnější

Vědci dokázali, že dostatek sexu posiluje imunitu. Orgasmus totiž vyvolá chemické změny, které pomohou včas zničit viry a bakterie. Podle odborníků je však nutné mít sex dva až třikrát týdně. Větší frekvence na zdraví nemá prokázaný vliv, menší naopak nestačí. Sex vám také pomůže zhubnout a podpoří krevní oběh. A milování po ránu zbaví tělo škodlivin, které způsobují potíže s pletí a mastnými vlasy.

7. Budete v dobré náladě

Když přijdete domů a vidíte partnera ležet u televize, zatímco vy uklízíte, perete a vaříte, na dobré náladě vám to nepřidá. S milencem vám však nálada prudce stoupne. Nejen, že se na vás bude těšit, všimne si, když si něco nového pořídíte, pochválí vás, ale díky sexu budete veselejší a celkově se budete cítit lépe. Do těla se vám totiž vyplaví serotinin a dopamin, hormony dobré nálady, které potlačí deprese a pocit úzkosti a vyvolají okamžiky štěstí.

Statistika na konec:

  • 70 % žen bylo někdy nevěrných.
  • 46 % žen přiznává nevěru během manželství.
  • 43 % žen je přesvědčeno, že sex na jednu noc není nevěra.
  • Jen 4 % žen zůstává monogamních a věrných po celý život.

Mohlo by vás také zajímat: 5 důvodů, proč zachraňovat upadající vztah