Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Babské rady jak zvětšit prsa

Babské rady jak zvětšit prsa
Babské rady jak zvětšit prsa
Zdroj: Thinstock

Stoupněte si na střechu za měsíční noci a odhalte hruď. Předtím se nezapomeňte napít černého piva a když to nepomůže, tak je tu parafín. I takovým radám věřily ženy, toužící po bujném poprsí.

Rad i přípravků ke zvětšení prsou existuje habaděj. A tak na trhu najdeme různé »zázračné« mastičky, krémy či tablety, které mají údajně pomoci ke zvětšení poprsí. Většinou je ale efekt tak malý, že ženy pak míří raději k rukám plastických chirurgů. Traduje se také, že bude-li žena pít černé pivo, nabude její poprsí závratně bujných tvarů. Existují ale i jiné »zaručené« rady. A když nepomůžou, alespoň se u nich pobavíte.

Zajímavost KAFE.cz:

Na kolik vás vyjdou větší prsa?

  • Cvičení: zdarma
  • Půl litru černého piva: cca 16 až 35 Kč
  • Různé bylinkové gely a krémy: 300 až 1500 Kč
  • Tablety: 500 Kč až 2 000 Kč
  • Plastická operace: od 30 000 Kč do cca. 70 000 Kč

Zdroj: Thinstock

Mohlo byvástaké zajímat: SPECIÁL PRSA - Absolutně všechno, co potřebujete vědět nebo Evropský průzkum: Kdo má největší ňadra?

Italky: Pomáhá měsíční světlo

Italky na tom byly s velikostí prsou vždycky zřejmě na štíru. Ve středověku totiž Benátčanky za jasných měsíčních nocí lezly na střechu domu, kde odhalily hruď měsíčním paprskům. Pronášely u toho zaklínadlo, které jim mělo pomoci k bujnějšímu poprsí. Těžko říct, zda se tato tradice zachovala dodnes.

Zdroj: Thinstock

Angličanky: Zázračný roztavený parafín

Angličanky si už ve viktoriánské době dělaly starosti s velikostí ňader. Stalo se tady proto módou vstřikovat si injekční jehlou přímo do prsů roztavený parafín. Efekt byl prý okamžitý a na pohled ohromující. Daň za voskovou krásu byla ale krutá a nevyhnutelná, ženy téměř vždy onemocněly rakovinou.

Thajky: Jedině zázračná rostlina

V Thajsku mají údajně přímo zázračnou rostlinu Kwaao khruea. Užívání jejího kořene prý dokáže udělat s poprsím přímo zázraky a funguje dokonce i na muže. Využívají toho transsexuálové, kterým prý za krátkou dobu dokáže zformovat svůdná ženská ňadra. Úplně neškodná ale rostlina asi nebude, protože ji thajská vláda postavila mimo zákon.

Zdroj: Thinstock

Češky: Mléko, jogurty a buráky

Také u nás ženy zkoušejí nejrůznější babské rady. Na větší prsa se například doporučuje konzumace určitých potravin. Kromě zmíněného černého piva byste do jídelníčku měla hojně zařadit vejce, mléko a jogurty, prý pomáhá i sója a buráky. Pokud nemáte ráda pivo, můžete zkusit meltu. Po tomto jídle sice budete mít dostatek vápníku a možná vyšší cholesterol, ale jestli vám to pomůže na prsa, je opravdu záhada.
 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU