Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ano, jsem promiskuitní. No a co?

Zdroj: Profimedia.cz

Sex na jednu noc. Panuje obecně rozšířený názor, že mu holdují jen muži. Proberte se, je to úplně jinak...

Jsme ve třetím tisíciletí. Mladé ženy jsou hříšné, promiskuitní a vůbec se za to nestydí. Ani se není čemu divit. Na prahu dospívání je ovlivnila popová ikona Madonna, která si na sexu postavila kariéru, později hltaly seriál Sex ve městě v čele se stále sexuálně neukojenou Samanthou.

Češky jsou čtvrté!

V žebříčku nejpromiskuitnějších příslušnic 48 různých národností se Češky rozhodně neztratily. Patří jim čtvrtá příčka hned za Velkou Británii, Německem a těsně po liberálním Nizozemí. Až za nás se zařadila Austrálie, stejně jako USA.

Odvázané vysokoškolačky

Možná by to někdo nečekal, ale co se sexu týče, jsou nejodvázanější vysokoškolačky. Souvisí to trochu s jejich životním stylem. K častému střídání partnerů vybízí život na koleji a s ním spojené večírky. Později si vzdělané ženy budují kariéru, v zaměstnání tráví mnoho času, na zakládání rodiny a početí potomka nemají ani čas ani chuť.

Kafe.cz zjistilo:

  • Podle průzkumu, který provedl britský magazín More, vedou jednadvacetileté ženy nad muži v počtu sexuálních partnerů. Zatímco ženy jich uvádějí devět, muži jen sedm.
  • Každým rokem u nás roste počet nemocných syfilidou. Například loni bylo o polovinu více nemocných než v roce 2007. Lékaři proto důrazně doporučují používat ochranu, zvláště u náhodných známostí.
  • Podle skotských odborníků poznáte promiskuitního člověka na první pohled. Nevěrní bývají například muži s malýma očima, širším nosem a širšími lícními kostmi.

Sex a tabu? Ale kdepak!

Pro dnešní mladé ženy už padla téměř veškerá tabu. V sexu jsou daleko zkušenější, techniky milování mají v malíku, nebojí se experimentů a partnerovi dovedou říct, co jim dělá dobře.

Druhá strana mince

Je dobře, že se ženy nestydí. Na druhou stranu zábrany nejsou úplně na škodu. Za posledních deset let závratně stoupl prodej ranních pilulek, které se berou po styku a stoupá rovněž počet sexuálně přenosných chorob.

Kafe.cz zjistilo: Co na příležitostném sexu ženy láká?

Katka (24 let):
„To, že si žena zdaleka neužije sex na jednu noc, je prostě mýtus. Věřím, že žena dokáže oddělit lásku od sexu stejně dobře jako muž. Spala jsem už se třiceti chlapy. Skoro vždy šlo o sex na jednu noc.“

Sandra (35 let):
„V pětadvaceti jsem dodělala vysokou. Od té doby pracuji. Teď je mi pětatřicet a kariéra je pro mě stále na prvním místě. Nechci se vdávat, netoužím po dětech. Měla jsem tři delší vztahy a čtyři rychlovky. Nemyslím si ale, že by můj postoj k sexu odrazoval možné partnery. A víte, co je ironie? Teď je to většinou muž, který se ptá, proč jsem mu nezavolala!“

Marcela (30 let):
„Já jsem se vždy ztotožňovala víc s dračicí Samanthou ze Sexu ve městě než s romantickou Bridget Jones, která si hledá partnera na celý život. Ženy si prostě nelžou a jsou v oblasti sexu daleko otevřenější. Když chcete sex na jednu noc, proč ne? Je to čistě vaše věc. Měla byste to ale říci nejprve sama sobě, a pak taky jemu. Mí rodiče se brali velmi brzo, ale my už nejsme pod takovým tlakem. Motto dnešních dnů je přece: vyzkoušej dřív, než koupíš. A tak jsem se vyspala se čtyřiceti chlapy, než jsem našla toho pravého.“

Co si myslíte o sexu na jednu noc?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky