Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ambras syndrom: Supatra Sasuphan s ním ve svých sedmnácti letech svedla vítězný boj

Supatra Sasuphan trpí od narození NADMĚRNÝM OCHLUPENÍM, a přesto NAŠLA LÁSKU!
Supatra Sasuphan trpí od narození NADMĚRNÝM OCHLUPENÍM, a přesto NAŠLA LÁSKU!
Zdroj: Profimedia.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (12)

Také se občas s nechápavou tváří ohlédnete za zamilovanou dvojicí, ve které je na první pohled patrné, že ten hezčí z páru je muž a nejde vám na rozum, jak je tohle možné? Tak to jste ještě neviděli Supatru Sasuphan z Thajska s jejím přítelem!

Supatra Sasuphan trpí Ambras syndromem, genetickým onemocněním, které se vyznačuje nadměrným ochlupením po celém těle kromě dlaní a chodidel. Od roku 2011 má zápis v Guinnesově knize rekordů, jelikož na světě je asi jen 50 pacientů s touto diagnózou a ona je nejchlupatější ženou. V době zápisu desetiletá Supatra se tak stala ve svém městě celebritou a spolužáci se jí konečně přestali posmívat. Předtím na ni neustále pokřikovali, že je opice nebo vlčice, což mladá dívka samozřejmě často oplakala.

Dnes ve svých sedmnácti letech má Supatra za sebou laserovou terapii, a přesto, že se musí stále holit, našla konečně chlapce, který se do ní zamiloval. Podívejte se do galerie, najdete tam fotky ze Supatry dětství, ale samozřejmě také snímky zamilované puberťačky s její první láskou.

Zaujal vás příběh Supatry Sasuphan? Tak to si pusťte toto video!
 

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky