Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

7 důkazů, že vás miluje

7 důkazů, že vás opravdu miluje
7 důkazů, že vás opravdu miluje
Zdroj: Thinstock

Opravdu je do mě blázen? Odpověď na takovou otázku je velmi těžké shrnout do několika heslovitých vět, přesto se o to nyní, alespoň částečně, pokusíme...

Z nového vztahu máte velmi dobrý pocit. Jste-li spolu, cítíte, že do sebe zapadáte jako jednotlivé zoubky zipu, když je zapínán. Vzhledem k tomu, že už nejste patnáctiletá slečna a život už vás lecčemu naučil, stále si udržujete decentní odstup a jakousi zdrženlivost. Někde v hlavě vám totiž hlodá »červík pokušitel« a našeptává černočerné myšlenky: »Nemiluje tě. Chce si jen užít. Je výborný herec a prostě to s ženskýma umí!

  • Jak tedy poznat, že i on je v TOM až po uši, že jste pro něj ta jediná?

Opřeli jsme se o názory odborníků z Kalifornie, kteří dělali podrobný průzkum mezi muži a ženami formou ankety. Mezi hlavními poznávacími body zamilovanosti byly tyto indicie:

7 důkazů, že vás opravdu miluje

1. Dal vám klíče od bytu

Nabídne-li vám po nějaké době známosti, abyste si u něj nechávala věci, a nebo vám dokonce koupí nový župan a symbolické papuče. Vypadá to, že si zavírá pomyslná zadní vrátka a otvírá vám brány svého srdce i domova dokořán. Přidá-li k bačkorám ještě klíče od bytu, máte před sebou vážný vztah.

7 důkazů, že vás opravdu miluje 7 důkazů, že vás opravdu miluje Zdroj: Thinstock

2.  Akčně vymýšlí program

Je-li opravdu zamilovaný, bude vymýšlet společné aktivity. Vy pak nebuďte překvapená, že nápady dotáhne do konce. Jeden den vám něco navrhne a projevíte-li zájem či dokonce nadšení, buďte si jistá že, plán zrealizuje.

3. Je jako vyměněný

Jeho přátelé, kterým vás mimo jiné již představil, si všímají, že je jako vyměněný – má jiskru (kterou jste v něm zažehla vy)! Energie a humor z něj srší kudy chodí. Někteří pánové si začnou víc všímat svého zevnějšku.

4. Počítá s vámi

Mluví-li o budoucnosti, nechybíte v ní ať se to týká sobotního nákupu, letní dovolené, nebo výberu jména pro vaše budoucí dítě

7 důkazů, že vás opravdu miluje 7 důkazů, že vás opravdu miluje Zdroj: Thinstock

5. Ostatní ženy pro něho neexistují

Pro zamilovaného muže jsou jiné ženy vzduch (alespoň dočasně), vy jste hvězda (ať už se tak cítíte, nebo ne) v jejíž záři ostatní dámy blednou. Vy jste ta, na kterou myslí, které chce stále něčím dělat radost, které chce pomáhat, když se potýká s jakýmkoliv problémem.

6. Snese vám modré z nebe

Je schopen vám bez výčitek nosit k nohám oběti v podobě nejrůznějších věcí a aktivit, jenž mu jsou nadevše milé a drahé. Jste-li však rozumná, tak takové dary přijímejte střídmě. Potěšíte ho a vaše cena v jeho očích poroste.

7. Těší se z vašich úspěchů

Má nehranou radost z vašich úspěchů a to ať jsou jakékoli. Zajímá se, jak se vám vyvedla dnešní porada a když uzavřete v práci super obchod, pozve vás na večeři a nechá si vyprávět detaily. Mimo to, že je na vás pyšný, rád se s vámi také chlubí před přáteli. 

7 důkazů, že vás opravdu miluje 7 důkazů, že vás opravdu miluje Zdroj: Thinstock

Mohlo by vás také zajímat: 7 důležitých informací o zamilovanosti

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU