Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

7. DÍL PRŮVODCE EROTICKÝMI POMŮCKAMI – SPECIÁL PRO MUŽE

7. díl průvodce erotickými pomůckami – Speciál pro muže
7. díl průvodce erotickými pomůckami – Speciál pro muže
Zdroj: sexshop.cz

Odvážné tvrzení? Není to jen nějaká další reklama? Ne, BOOM Afrodité je skutečně speciální robotizovaná hračka, které se prostě nejde ubránit! Základní úkol BOOM AFRODITÉ je udělat vás bez vašeho přičinění. Ve své podstatě vás neunavitelně vyhoní do výstřiku. 

Ať chcete, nebo ne. Jak to dokáže? AFRODITÉ má vlastní systém pohybu vložky po penisu – řádit na něm může rychlostí až 300 přírazů za minutu! Dalším důvodem, proč je to tak skvělé, je fakt, že masturbátor můžete vyhřát až na 45°C. Pokud jste ještě nikdy žádný masturbátor nevlastnili, tak si BOOM AFRODITÉ představte tak, že je to zařízení, se kterým nemusíte dělat pohyby rukou, které znáte z klasické masturbace. O pohyb po penisu se totiž postará sám produkt. Vy jej jenom držíte a určujete si rychlost, jakou chcete.  Uvnitř Afrodité najdete velmi členitý povrch s výstupky jako jsou v reálné vagíně. Navíc je přidáno ještě několik delších paprsků pro skvělou stimulaci i méně vybavených jedinců. Minimální průměr je 1,5 cm. Maximální je 6 cm.

Afrodité masturbátor Afrodité masturbátor Zdroj: sexshop.cz

Prostě je to takový automat na orgasmy.

Boom Afrodité je tedy opravdu automatický masturbátor, o kterém i naši testeři s extra dlouhou výdrží tvrdí, že ještě nic podobného nezažili: „Zasunul jsem, nechal jsem si to chvíli dělat a během krátké chvilky jsem cítil, že už to na mě jde. Přitom dáma v pornu, které jsem si k tomu pustil, nebyla ještě ani vysvlečená!“ (celou recenzi a první zkušenost s tímto masturbátorem si můžete přečíst ZDE

Navíc tenhle kousek můžete nechat ve své domácnosti ležet v podstatě kdekoli bez obav, že by někdo uhodl, že se jedná o nejmodernější honítko.Jak na to?

Je to jednoduché:

  • Zapněte Afrodité a počkejte, až se zahřeje.
  • Nasaďte, zvolte program a rychlost – třeba až 300 přírazů za minutu – a počkejte maximálně pár minutek na vyvrcholení.
  • Vyjměte vložku, umyjte ji, vložte ji zpět a opět zapněte vyhřívání pro vysušení.
  • Výrobek vypněte a ukliďte.

Na www.sexshop.cz můžete diskrétně nakupovat nejen tuto novinku, ale navíc s naším seriálem a kódem SERIAL15 máte slevu 15 %!

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky