Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

5 věcí, které na nás muži nesnášejí

Zdroj: Archiv knižních nakladatelství, Profimedia.cz

I když na vás miluje dokonce i faldíček na břiše, neznamená to, že jste pro něj úplně dokonalá. Muži nás milují, ale nemůžou s námi žít. Ale bez nás taky ne. Co jim na nás nejvíce vadí a proč?

1. Žárlivost

Jen pouhé vyslovení ženského jména v nás vyvolává kolotoč pochybností. Začínáme se paranoidně vyptávat, kdo to je, odkud ji zná, co spolu mají, jestli je hezká a podobně. Nakonec se dozvíme, že se jedná o ošklivou starou sekretářku z jeho firmy. Přesně tohle byste si měla raději odpustit. Vždyť on je přece s vámi a kdyby vás podváděl, tak by se o milence před vámi rozhodně nezmiňoval.

Zdroj: Archiv knižních nakladatelství, Profimedia.cz

Tip Kafe.cz

Jak spolehlivě rozčílit muže

Jak časté jsou debaty mezi muži a ženami o pánské a dámské logice, o odlišném přístupu k životu či o jiném způsobu humoru! Z těchto a dalších věcí si dělá legraci pravým anglickým humorem autor brožurky plné kreslených vtipů. Půvab knížky je v tom, že autor nešetří ani jednu skupinu a na stejných situacích ukazuje jejich životní postoje. Vtipně nahrává jak mužům, tak ženám, ale vše s láskou a s vědomím, že co se škádlívá, rádo se mívá. Vždyť bez mužů (a bez žen) by život nebyl ten pravý.

Cena: 68 Kč

2. Mluvení v šifrách

„Na co zrovna myslíš?,“ ptáme se rády. On to však nerad slyší. Když se nás zeptá, jestli jsme naštvané, klidně odpovíme, že ne a přitom to v nás vře. Muži jsou jednodušší, a proto je pro ně docela obtížné odhalit, proč nás zrovna naštvali (nic za tím není, opravdu to netuší!). Pro klid v duši mu tedy raději rovnou řekněte, že už vás to zvednuté prkénko na záchodě štve a třeba s tím něco udělá...

Zdroj: Archiv knižních nakladatelství, Profimedia.cz

Tip Kafe.cz

Proč muži opouštějí ženy

Všichni muži touží po lásce. Když ji získají, někteří z nich dostanou strach a prchají. Těmto mužům připadá, že vztahy jsou obtížné. Co způsobuje, že utíkáme před láskou, po níž jsme tak lační? Tato kniha vznikla jako odpověď na tuto otázku. Zabývá se tím, co vyhání muže z náručí žen, i tím, co by je v nich dokázalo udržet. Jejím hlavním posláním je pomoci mužům i ženám pochopit hloubku i šířku mužské touhy, a tím jim umožnit, aby vytvořili vztahy, které dokáží překonat každou vztahovou vichřici.

Cena: 214 Kč

3. Narušujeme jejich soukromí

Když s ním chodíme delší dobu, přestěhujeme si k němu kromě kartáčku na zuby i veškeré kosmetické přípravky, oblečení či knihy. Následně mu dáme jako dárek k narozeninám (pro něj) odporný surrealistický portrét, který si přece musí pověsit na zeď. Pokud to přeženete, tak s partnerem dlouho nezůstanete. Chce-li mít tedy obývák vyzdobený plakáty národní fotbalové reprezentace, nechejte to. Muži nesmějí mít pocit, že jim berete jejich soukromí.

Zdroj: Archiv knižních nakladatelství, Profimedia.cz

Tip Kafe.cz

Proč muži milují potvory?

Je to vždycky stejné. Ona pro něj dělá první poslední, vaří večeře o třech chodech, nic si neplánuje, dokud jí nezavolá, ve všem ho chápe... a on si přesto najde jinou – potvoru, která ho komanduje, stará se jen o sebe, nic neumí a navíc není ani moc hezká! V knize najdete odpověď na otázku, která trápí už celé generace žen: Proč muži jednají s hodnými holkami jako s inventářem a vůbec si jich neváží? Proč ti nejlepší muži zobou z ruky potvorám? Vtipný a čtivý rádce, který bez servítků popisuje typické párové chování a ukazuje ženám, jak si s úsměvem, bez výčitek a nářků omotají kolem prstu muže svých snů a on udělá, co jim na očích vidí...

Cena: 188 Kč

4. Jsme moc emotivní

Muži přímo nesnášejí, když se nad něčím rozbrečíme, protože prostě nevědí, co s námi dělat. Maximum pro ně je pronesená věta: „To bude OK, zlato“, která nás většinou ještě více vytočí – a pak už jsou v koncích. Cítí se prostě v rozpacích a nechápou, proč by měli u Forresta Gumpa či Pretty Woman brečet.

Zdroj: Archiv knižních nakladatelství, Profimedia.cz

Tip Kafe.cz

Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách

Humorné dílko objasňuje na základě vědeckých poznatků myšlení a chování žen. Publikace se stane skvělým literárním společníkem pro muže, kteří se domnívají, že o opačném pohlaví vědí vše, i pro ty, kteří by si přáli, aby tomu tak bylo. Skvěle se u ní pobaví i ženy.

Cena: 229 Kč

5. Používáme sex jako zbraň

Tak vnímají muži milenecké hádky. My ženy prostě nedokážeme mít sex, když jsme se s dotyčným nepohodly. Pro pány to však není žádný problém. Pokud vám s něčím nechtějí vyhovět nebo vás naštvali, pořád si myslí, že na sex mají právo. Tuto domněnku jim asi těžko vymluvíme. A právě to je vytáčí.

Chcete připojit další body? Směle do toho v naší diskuzi!

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky