Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

3 příběhy čtenářek Kafe.cz: Největší romantika mého života

Myslíte, že se nedá seznámit na operačním sále? Erika zažila romantiku v přímém přenosu a není sama, kdo svůj "růžový" příběh svěřil redakčnímu e-mailu. Čtěte skutečné příběhy, ze kterých vyplývá jediné: Nikdy nemůžete vědět, odkud vás láska přepadne. Pište také a vyhrajete dárek.

Příběh Eriky: "Myslel si, že jsem anděl."

Pracuji jako zdravotní sestra a filmy typu Anglický pacient, kdy vznikne romantická láska mezi ošetřovatelkou a nemocným, mi připadají hodně přitažené za vlasy. Když Mariana ošetřovala v televizi Sandokana, nahlas jsem se smála už jako malá holka. Ještě bych chápala, že může vzplanout dočasné okouzlení, ale spíš bych předpovídala takovým vztahům špatné konce typu: "zklamaná doktorka Alžběta Čeňková v nemocnici na kraji města."

Pořád tvrdím, že je to téměř nemožné, ale vzhledem ke svému vlastnímu příběhu musím slovo "téměř" podtrhnout. Protože já poznala svého současného přítele na operačním sále. A to jsem si vždycky říkala, jaká jsem profesionálka, a taky že co je v domě, není pro mě. Nebylo mi to nic platné. Když ho přivezli na sál, kde jsem měla směnu jako instrumentářka, byl po bouračce a pod sedativy, připravený ke komplikované operaci nohy. On mě nevnímal, ale já si (všem svým předsevzetím navzdory) všimla, jak je krásný, jaké má prohnuté dlouhatánské řasy a jak se mu rýsují svaly na pažích. Když ho po několika hodinách zákroku kolegyně budila, podíval se jí přes rameno přímo na mě. A já věděla, že se za ním zastavím na pokoji, i kdyby to měl být největší trapas mého života. Tehdy mi řekl, že na mě čeká a že si v první chvíli myslel, že jsem anděl.

Jeho motorku, které se nevzdal, ale nenávidím jako čert:-)

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky