Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

20 úsměvných faktů o mužích I.

Co mají muži rádi?
Co mají muži rádi?
Zdroj: Profimedia.cz

Co mají muži rádi a jací doopravdy jsou? Kteří jsou lépe připraveni na manželství? Přinášíme vám dvacet veselých faktů o mužích, u kterých se pobavíte a možná v nich poznáte i toho svého…

  • Muži, kteří mají piercing v uších, jsou lépe připraveni na manželství. Zakusili už totiž bolest a kupovali šperky.
  • Muži, kteří mají na sobě tetování, si myslí, že je na nich kus uměleckého díla. Myslíte, že je taková lebka se zkříženými hnáty umění?
  • Muži jsou velmi důvěřiví lidé. Třeba tehdy, když sledují sport v televizi a z gauče v obýváku věří tomu, že jejich týmu od obrazovky pomohou. Jsou také velmi ochotní. Když jejich tým prohrává, podporují ho od televize, jak se dá.

Vtip KAFE.cz

Jak si muži představují pomoc v domácnosti? Zvednout nohy, když manželka luxuje.

  • Muži milují mobily se spoustou tlačítek. Myslí si, že čím víc jich mají, tím jsou důležitější.
  • Muži milují, když si ráno noviny přečtou jako první. On totiž ten pocit být první, a ještě po ránu, jim dělá dobře na duši.
  • Všichni muži nenávidí větu: „Musíme si o nás promluvit.“ Těchto pár slov v nich rozpoutá úplnou lavinu. Ideální prostředek na zvednutí tlaku…

Vtip KAFE.cz

„Miláčku, udělal bys mi miminko?“ ptá se Dana roztouženě manžela. „Ale ovšem,“ prohodí muž, sedne si na postel, strčí palec do pusy a začne říkat: „Ůůů, Duů, brm, brm.“

Muž Muž Zdroj: Profimedia.cz

  • Muži jsou velmi citliví. Opravdu. Například když zapálí oheň v krbu a zhasne jim či neshoří poslední polínko, berou si to velmi osobně.
  • Pro muže je mnohem jednodušší kupovat si plavky. Zatímco ženy mají většinou dvě fáze – depresivní a ještě více depresivnější, mužům je to zhola jedno.
  • Muži mají vyšší tělesnou teplotu než ženy. Má to jednu výhodu – pokud se vám porouchá topení, přitulte se k partnerovi. A pokud chrápe, buďte ráda - to se totiž jeho teplota ještě zvyšuje.

Vtip KAFE.cz

Manželka před spaním: „Co kdybys mi řekl taky někdy pár hřejivých slov?“
Manžel odvětí: „Léto, slunce, radiátor.“

  • Muži neberou oblékání zdaleka tak vážně jako ženy. Asi jen stěží potkáte takového, který přijde do společnosti a utíká pryč s tím, že nemůže zůstat, protože je tu jiný pán v černém obleku. Zato žena, když potká jinou ve stejných šatech, může být i nepříčetná.

Vtip KAFE.cz

Manželka: „Miláčku, v těchto nemožných šatech nemůžu mezi lidi!“ Manžel: „Dobře, tak půjdeme do zoo.“

(pokračování)

Přečtěte si také čtenářské vtipy o mužích na KAFE.cz zde.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky