Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Četba a poslech (42)

Nový rok je zde a s ním i další díly našeho kurzu angličtiny. Od ledna má kurz novou podobu. Pracovní týden odstartujeme vždy písničkou, ve středu Vás čeká nová gramatika a slovní zásoba vč. cvičení s českým lektorem a v pátek pak poslech rodilých mluvčí.

 

V rámci dnešní lekce byla zařazena ukázka četby a poslechu ve všech úrovních.

Čtení v angličtině je základním kamenem Vašeho úspěchu. Učíte se veškerou gramatiku a slovní zásobou v kontextu, chápat a rozumět. Naše nabídka Vám přináší kompletní katalog četby pro dospělé i teenagery od nakladatelství Cambridge. Tyto knihy jsou unikátní tím, že jsou napsány v dané úrovní přímo, nejde tedy o zjednodušené originály klasiků. Naopak jde o napínavé příběhy, romány o lásce i zajímavosti ze světa kolem nás. Krátké kapitoly a doplňková audio CD s celou knihou, případně i CD-ROM jsou unikátní příležitostí, jak se zlepšit. My Vám tyto tituly nabízíme v rámci měsíčního kurzu CAMBRIDGE READER zdarma, pro děti pak CAMBRIDGE DISCOVERY READER. Případně si je můžete vypůjčit v naší jazykové knihovně. Kompletní nabídku ke studiu četbou naleznete pak ZDE.

Zde si můžete udělat test na určení Vaší úrovně.

Zde naleznete katalog četby dle úrovní.

 Stáhněte si jak ukázky textů, tak i poslechů v daných úrovních:

Ukázka textu Teen

Katalog četby

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Doplňte... (43)

Nový rok je zde a s ním i další díly našeho kurzu angličtiny. Od ledna má kurz novou podobu. Pracovní týden odstartujeme vždy písničkou, ve středu…

Akční letáky