Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zuzana Škutchanová: Výtvarnice s netradičním nápadem

Zuzana Škutchanová: Výtvarnice s netradičním nápadem
Zuzana Škutchanová: Výtvarnice s netradičním nápadem
Zdroj: Reklamní sdělení

Seznamte se s českou výtvarnici, která svoji práci se sklem uchopila netradičně a vytvořila nejen designové kousky propagované v zámoří, ale hlavně unikátní koncepci léčivých pilníků Sakury. (Reklamní sdělení)

Jaká byla vaše cesta ke sklářství? Byla to náhoda, či dětské přání?
Nebyla to ani náhoda, ani dětský sen. Od mala jsem kreslila a malovala. Když jsem se měla rozhodnout, jakou střední školu budu studovat, vyhrála sklářská škola v Železném Brodě. A čas ukázal, že to byla dobrá volba. Sklo je úžasný materiál.

A co vaše začátky kariéry?
Ke sklu jsem se vrátila před 4 roky. Začala jsem navrhovat a realizovat designové mísy a vázomísy, se kterými jsem na veletrhu v USA reprezentovala ČR. A zde jsem se také seznámila se skleněnými pilníky… a tak začala celá anabáze skleněných pilníků Sakury.

Jak už jste zmínila, jste autorkou unikátní koncepce pilníků, které nemají ve světě konkurenci. V čem tyto pilníky Sakury vynikají?
Pilníky a čočky Sakury vynikají ergonomickým designem a křemičitou brusnou plochou, která příznivě působí na nehty a pokožku. Kolekce zahrnuje manikérni a pedikérní pilníky, peelingové čočky na tvář a tělo a dětský pilníček. Celá kolekce je koncipována jako kosmetické produkty pro domácí použití.

Na vašich stránkách www.sakury.cz jsem se dočetla, že ve vašem portfoliu nejsou pouze pilníky na nehty, ale i na paty či speciální brusné čočky? K čemu se používají?
Peelingové čočky jsou vhodné na klasický peeling tváře i těla, ale můžou se používat i jako podpůrný prostředek při léčbě lupénky, atopického ekzému nebo hyperkeratózy. Pedikérní pilník je také doporučován jako vhodný nástroj na nohy diabetika.

Jak s takovým pilníkem nakládat, je třeba speciálního přístupu k nehtům?
Používání manikérního pilníku Sakury je velice jednoduché. Jeho předností je, že je víceúčelový a náhradí vám manikérní set. Při používání manikérního pilníku se při pilování uvolňuje organický křemík, a tím nehty vyživuje a zpevňuje.

Komu byste tyto pilníky a čočky doporučila? Jsou určené pro všechny, nebo mají určitá omezení?
Jak jsem již říkala, výrobky Sakury jsou koncipovány pro domácí použití. Pilníky i čočky jsou vhodné jak pro ženy, tak pro muže. Naše kolekce má dvě úrovně, první obsahuje kosmetické produkty každodenní potřeby a druhá podpůrné prostředky na kožní nemoci a na diabetickou nohu.

Průkopnice na poli speciálních pilníků Zuzana Škutchanová se i do budoucna chce nadále věnovat tvorbě skla jak v podobě pilníků, tak v podobě designových děl. Pokud byste měli zájem dozvědět se více o pilnících a čočkách z její tvorby, podívejte se na stránky www.sakury.cz
 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky