Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Život Stevena Assantiho: Jak spí, jí nebo se myje tři metráky vážící muž…

To musíte vidět: JAK SPÍ, CHODÍ NA ZÁCHOD nebo se MYJE TŘI METRÁKY VÁŽÍCÍ MUŽ…
To musíte vidět: JAK SPÍ, CHODÍ NA ZÁCHOD nebo se MYJE TŘI METRÁKY VÁŽÍCÍ MUŽ…
Zdroj: Profimedia.cz, Youtube.com
Prohlédněte si všechny fotografie (15)

Asi je vám jasné, že tradiční keramická mísa zkrátka 300 kilo neunese… Američan Steven Assanti (35) v reality show ze svého obézního života ukazuje zcela otevřeně, jak probíhá jeho toaleta nebo, jak své obrovské tělo myje. Jde o velmi naturalistické záběry, na které slabší povahy raději předem upozorňujeme.

Steven Assanti má podle slov svého bratra Justina za sebou velmi drsné dětství, což zřejmě vedlo k jeho patologickým závislostem. Steven byl závislý na alkoholu, drogách a také jídle. Jenom pizz je schopný sníst až šest denně!  Rodina ho v době jeho nejvyšší váhy vyhodila z domu, respektive se jí ho již po jednom lékařském zákroku nepodařilo dostat z vozu do domu a tak v něm Steven musel několik měsíců žít.

Teď žije v pronajatém bytě a musí se o sebe sám starat, rodina už to odmítla, Stevenův bratr Justin je totiž také morbidně obézní. Samostatný život zřejmě vedl k tomu, že se Stevenovi konečně podařilo  zhubnout 70 kilogramů a dočkal se tak bypassu žaludku, který by mu mohl pomoci s dalším hubnutím. Mladý muž si teď užívá svou pochybnou slávu, kterou získal díky odpudivým záběrům, které pravidelně umisťuje na sociální sítě.

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU