Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Žhavé trendy v účesech – a fotky navíc!

Zdroj: Bomton studio (www.bomton.cz)

Zlaté mýty – tak se jmenuje nová kolekce podzim-zima 2008, která představuje nejnovější kadeřnické trendy.

Kolekce podzim-zima 2008

Myšlenka kolekce »Zlaté mýty« vychází podle zástupců sítě Bomton studií, pro které fotografie vznikly, z jednoznačné inspirace: ztvárnit noblesu, důstojnost a glamour. Záměr byl zřejmý: poukázat na to, že krása spočívá v prvopočátku všeho, a to v té nejčistší podobě. Každá z fotografií má svoji ideu, svůj odkaz. Využívá sebemenšího detailu krásy. Stylizace prostředí evokuje počínající podzim, který v koloběhu času znamená konec a začátek zároveň. Země se ukládá k odpočinku a zároveň začíná vláda nového ročního období.

Proč zrovna Zlaté mýty?

Název »Zlaté mýty« připomíná starobylé mýty vycházející z úzkého sepjetí člověka a přírody. Je to volnost, ale zároveň až »odevzdanost« podzimnímu a zimnímu času. Pokora a smíření, ale také síla a energie. Účesy jakoby pocházejí z jiného světa, dají se ale nosit za všech okolností.

Použitá symbolika

Zlatá barva: Symbol luxusu, glamour a vznešenosti, symbol bohatství a moci. Barva, kterou umělecká díla vyjadřují vlastní nadčasovost a originalitu. Nahota: Čistota, krása v té nejčistější podobě, kterou se lze neustále inspirovat.
Šperk: Dotváření krásy v detailu. Ozdoba, která přímo vybízí k její důstojné prezentaci.
Hairstyling: těžké prameny a vlny modelek navozují atmosféru odevzdanosti, která odpovídá trendům podzimního a zimního období. Tedy uchovat dozvuky letního tepla a lehkosti v těžkých vyčesaných pramenech splývajících volně na ramena.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky