Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zázračný krém: Celulitida zmizí za 9 minut

Zdroj: Profimedia.cz, ivis-bg.com, obra.sk, kosmetika-zdravi.cz

Je možné zbavit se pomerančové kůže? Prý to jde, a to za pouhých devět minut. V Americe totiž vymysleli krém, který to slibuje.

Pomerančová kůže, neboli celulitida, trápí většinu žen nad pětadvacet let. Cvičení, krémy dostupné na trhu a dostatečný příjem tekutin sice mohou částečně pomoci, ale pleť už stejně nikdy nebude tak hladká, jako když nám bylo dvacet… Co s tím?

V čem zázrak spočívá?

Zázračné sérum nese název Adonia LegTone. Jeho prodejní cena sice není nízká, ale ani závratně vysoká. Ve Velké Británii, kde se začal prodávat koncem února, stojí v přepočtu 2 100 Kč, ovšem objednat se dá i prostřednictvím internetu (se šedesáti denní zárukou vrácení peněz). Základem krému jsou rostlinné buňky a 23 rostlinných olejů (např. zázvorový olej, peeling z citronu). Mimořádné účinky krému tkví v jeho schopnosti regenerace kmenových buněk. Díky jejich oživení vypadá kůže jako ve dvaceti. A jeho prodejnost láme rekordy!

Tip Kafe.cz

Zázračný krém zatím u nás nekoupíte, ovšem můžete si ho snadno objednat přes internet. Stačí se podívat na www.adonialegtone.com.

Co na to vědci?

Uvedení krému na trh vzedmulo hladinu protestů především odborné veřejnosti. Jeden z vědců označil slibovaný zázrak za reklamní žvást, zatímco jiný podotkl, že kdyby něco takového skutečně fungovalo, tvůrce by zasloužil Nobelovu cenu.

Funguje, prý je to potvrzeno!

Jenže krém prý funguje! Výrobce hlásá, že krém podstoupil několik nezávislých klinických testů. U žen, na kterých se testoval, zmizela celulitida ze 47 % do deseti minut a z více než 70 % za 6 týdnů. Názory žen, které jej vyzkoušely, jsou o něco skeptičtější. Přesto potvrzují, že je krém zbavil nejviditelnějších ďolíčků a pokožka je hladší. O zázrak, který výrobci slibují, ale prý nejde. Celulitida ve skutečnosti nemizí do 9 minut, jak se praví v letáku. Přesto se krém vyplatí vyzkoušet.

Tipy Kafe.cz: Jaké krémy koupíte u nás?

 Lirene Aktivní gel

Lirene Aktivní gel

Inovační gel redukuje celulitidu díky aktivnímu komplexu s dvojím účinkem – zrychluje odbourávání tuku a zamezuje jeho ukládání v pokožce. Obsahuje výtažek ze zelené kávy, cesmíny paraguayské, kofeinu a teofilinu. Nejlepší efekty redukce celulitidy jsou viditelné při používání čtyř výrobků z této série během anticelulitidové kůry.

Cena: 103 Kč

 Cellulitis

Cellulitis

Unikátní čtyřfázový masážní přípravek pro účinné odbourávání podkožního tuku, zvýšení pevnosti a pružnosti pokožky, který působí proti klinickým projevům celulitidy. Cellulitis obsahuje vysoký obsah bioaktivních látek z výtažků bylin, rostlinné extrakty a silice. Aplikuje se na noc.

Cena: 580 Kč

 Dermacol Enja Intensive Anti-Cellulite Treatment Night

Dermacol Enja Intensive Anti-Cellulite Treatment Night

Absolutní novinka vyvinutá tak, aby účinně působila proti nočnímu ukládání tuků a urychlila odvodnění a odplavení toxických látek z těla v době, kdy lze dosáhnout maximálního účinku. Extrakty z mořských řas, koňského kaštanu a kofein posilují rozklad tuků v pokožce, brání úbytku kolagenu a elastinu a efektivně odbourávají viditelnou celulitidu.

Cena: 180 Kč

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky