Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zajímavý dárek? Zkuste profesionální školu líčení Surface

Zdroj:

SURFACE professional make up school se inspirovala obdivem a láskou k estetice a umění make-upu.

Stojí na výjimečné koncepci, která klade důraz na představivost a kreativitu jako na základ profesionálního líčení. Škola nabízí kurzy osobního a profesionálního líčení nejmodernějších metod a inovativních technik standardně používaných na mezinárodní úrovni.

SURFACE profesionální škola líčení klade důraz na vysokou kvalitu a profesionalitu nabízených kurzů. Proto je pro ni důležité mít v týmu ty nejlepší vizážisty z České republiky. Se všemi lektory k nám přišla bohatá zkušenost v oblasti make-upu, unikátní techniky a studijní metody na národní i mezinárodní úrovni. Práci vizážistů z týmu Surface můžete obdivovat na titulních stránkách nejednoho časopisu a magazínu či na módních přehlídkách.

Surface nabízí i dárkové certifikáty, které mohou být unikátním dárkem k nejrůznějším příležitostem – narozeninám, svátku či k Vánocům. Další nabídkou jsou speciální balíčky pro společnosti, které chtějí uspořádat pro zaměstnance kurzy líčení a semináře, nebo věnovat dárkové certifikáty zaměstnancům či obchodním partnerům. Balíčky mohou být připraveny podle přání a potřeb společností.

SURFACE profesionální škola
Belgická 14, 120 00 Praha 2
tel: +420 222 520 957
fax: +420 222 519 460
info@surfacemakeup.cz

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky