Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Z Popelky královnou: Těmto ženám ve středním věku stačil jen make-up a nový účes

Zdroj: Pinterest
Prohlédněte si všechny fotografie (26)

Je dech beroucí sledovat až magické proměny žen! Všem našim hrdinkám je přes čtyřicet. Vzali si je do parády vizážisté a kadeřníci a to, co se stalo, se rovná zázraku.

Naše galerie by pro vás mohla být i inspirací. Pokud chcete vypadat stále dobře a nechystáte se pod nůž plastického chirurga, stačí si jen osvojit práci se štětci a make-upem. Ten totiž má tu moc, že vám ubere klidně i 15 let. Musí se to s ním ale umět, na černou tužkou orámované oko, modré stíny až po obočí a zářivou rtěnku zapomeňte! Pokud nevěříte, prohlédněte si podobně galerii a dáte nám za pravdu.

Starší ženy by měly pamatovat na to, že základem je pěstěná pleť. Tu je potřeba udržovat pravidelnou péčí a pokud se na to samy necítíte, šikovná kosmetička vám jistě poradí. Na pleť, kterou již navštívily vrásky, nepatří vrstva make-upu, respektive je potřeba volit takový make-up, který netvoří masku, ale vypadá na pleti nenápadně, sjednotí ji, zakryje drobné skvrnky, nezalézá do vrásek.

Zdroj: pintrest

Dále je potřeba se zaměřit na zdůraznění obočí a rtů, těm s přibývajícím věkem ubývá pigment a v obličeji se ztrácí, obočí zkuste jemně zdůraznit tužkou na obočí, rty kvalitní rtěnkou a uvidíte ten rozdíl. Oči potřebují řasenku, to je bez debat, víčka stačí přejet jedním stínem, ideální je stín v mauve barvě, který je lehce do vínova a krásně vytáhne barvu modrých či zelených očí. Tváře zdůrazněte tvářenkou lehce do růžova, dodáte tím do obličeje mladistvý ruměnec. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU