#clanek|3521858|3522458#

Řešením je si každé ráno obočí složitě vytvarovat pomocí tužek, gelů, stínů, speciálních řasenek, korektorů a dalších pomůcek, které pomohou doladit to nejpodstatnější, co na obličeji je!

Ano, ač se vám to možná zdá notně přitažené za vlasy, tak obočí je z hlediska výrazu tváře jeho nejdůležitější část. Obočí, respektive jeho tvar, dokáže zcela změnit výraz ve tváři, aniž by dotyčná hnula jediným mimickým svalem.

V současnosti je v kurzu co nejpřirozenější tvar obočí a jednomu se chce zakřičet: Konečně! Po letech, kdy ženy vypadaly neustále udiveně, případně utrápeně nebo dokonce nemocně, je to to nejlepší, s čím mohl módní svět přijít. Jak to ale udělat, když zkrátka vaše obočí nevypadá jako obočí modelky z módního časopisu a vám se nechce nebo si zkrátka netroufáte na jeho vytvarování pomocí výše zmíněných pomůcek? Řešením může být microblading nebo-li vláskování, což je metoda permanentního make-upu. Vláskový vzhled obočí je vykreslován malou čepelkou tvořenou několika jemnými hroty. Výsledkem je přirozené obočí. A je to!

V galerii najdete množství názorných ukázek toho, co s obličejem udělá perfektní tvar obočí! A garantujeme vám, že budete fotografie prohlížet s otevřenou pusou! V galerii ovšem také najdete příklady, jak to vypadá, když se žena svěří do rukou někoho nezkušeného. Proto je nutné, jako ostatně v mnoha jiných případech, dát na osobní reference spokojených zákaznic, na přístup tatérky/kosmetičky, na váš dobrý pocit z celého procesu.

A na tomto videu uvidíte celý proces migroblandingu pěkně krůček po krůčku nebo-li chloupek po chloupku:

Zdroj: Youtube

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!