Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

VIDEO: Břišní pekáč za pár minut s Hankou Kynychovou!

Hanka Kynychová
Hanka Kynychová
Zdroj: Profimedia.cz

Nejste spokojeni se svým povoleným bříškem? Nevadí! Cvičitelka Hanka Kynychová pro vás připravila sérii cviků, které vám pomohou stav vašeho břišního svalstva výrazně zlepšit. Stačí jen pár minut denně a vysněný "pekáč buchet" na sebe nedá dlouho čekat.

V první části videa najdete test, díky kterému zjistíte, v jakém stavu se vaše břišní svaly aktuálně nacházejí. Pokud nedopadnete úplně ideálně, nevadí. Hanka Kynychová pro vás připravila sestavu určenou speciálně pro posílení břišních partií. Cviky vypadají na první pohled jednoduše, ale nenechte se mýlit. Jsou překvapivě fyzicky náročné. Cvičení je velmi intenzivní a účinné, pokud  budete cvičit pravidelně, výsledek na sebe nedá dlouho čekat.

 

Chtěli byste se Hanky Kynychové na něco zeptat? Je vám sympatická a rádi byste se s ní sešli třeba na kafi? Máte jedinečnou příležitost!

 

Zdroj: Profimedia.cz

Pokud byste chtěli vědět něco o Hančině životě, ať už pracovním či soukromém, napište jí pod článek nebo na katerina.fejkova@vlp.cz. My jí vaše dotazy rádi předáme a z vašich otázek a Hančiných odpovědí sestavíme rozhovor, který si budete moci přečíst na Kafe.cz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Vybírejte dárky z domova a bez stresu

Vybírejte dárky z domova a bez stresu

Komerční sdělení - Kolik času vám každý rok zabere vybírání vánočních dárků? Hledání na internetu, vyptávání se, běhání po obchodech... A co byste…

Akční letáky