Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Victoria Spence (25): Příběh anorektičky ve fotografiích

Victoria Spence (22): Neuvěřitelný PŘÍBĚH ANOREKTIČKY ve fotografiích!
Victoria Spence (22): Neuvěřitelný PŘÍBĚH ANOREKTIČKY ve fotografiích!
Zdroj: Profimedia.cz, Instagram.com
Prohlédněte si všechny fotografie (25)

Angličanka Victoria Spence (25) měla coby profesionální tanečnice pocit, že musí být štíhlá, aby byla dobrá. Denně uběhla deset kilometrů a k tomu měla náročné taneční tréninky plus se velmi omezovala v jídle. Když její váha klesla na pouhých 39 kg, dostala od lékařů důrazné varování, že pokud nepřibere, zemře.

Victoria se tedy rozhodla po svém a vrhla se na činky a to takovým způsobem, že zazářila ve fitness soutěžích. Ovšem, i toto mělo háček, dlouhovlasá blondýna se tímto nezbavila své posedlosti kontrolovat, co sní. Jak známo, kulturisti i fitnessky pečlivě sledují svůj příjem kalorií a zároveň tělo zatěžují přehnaným posilováním.

Ze začarovaného kruhu Victorii pomohl až její nový přítel, který ji pomalými krůčky odnaučil strachu z jídla a hlavně ji naučil se mít ráda. Victoria boj se svou nemocí vyhrála a dnes je úspěšnou osobní trenérkou. Založila si také instagramový účet, kam pravidelně přidává fotografie chutně vypadajících zdravých jídel, které si připravila, videa z posilovny, kde ukazuje, jakými cviky lze hezky formovat postavu a zkrátka se snaží být ostatním příkladem v cestě za zdravým životním stylem.

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky