Velikonoční relax: Dovádění ve vodě

Zdroj: Profimedia.cz

Příjemný odpočinek a zábavu pro celou rodinu, tak právě to představuje návštěva aquaparku. Dnes vám přinášíme pár tipů, kam se můžete na Velikonoce vypravit a pořádně si zařádit!

1. Aquapalace

Místo: Praha-Čestlice
Poznávací znamení: Centrum nabízí široké vyžití pro všechny – najdete zde i písečnou pláž a obrovská akvária s rybami, anebo speciální jámu, kde se můžete naučit potápět.
Co zde najdete: Vodní svět, saunový svět, palác relaxu, pokladů či dobrodružství – to je jen něco z toho, co najdete v nedávno otevřeném parku na okraji prahy. Můžete zde relaxovat ve vířivce, oddat se masáži, anebo se vydat za dobrodružstvím mezi piráty. Zaručeně zde zabavíte celou rodinu – od dětí až po prarodiče.
Otevírací doba: denně 10 až 22 hod.
Vstupné: o víkendech a svátcích: 300 Kč (2 hodiny, dospělí), 200 Kč (2 hodiny, děti), rodinné vstupné 800 Kč (2 hodiny) nebo 2 000 Kč na celý den
Další informace: www.aquapalace.cz

Aquapalace

2. Wellness Centrum Babylon

Místo: Liberec
Poznávací znamení: Největší krytý, zábavní, společenský a hotelový komplex v České republice.
Co zde najdete: Wellness centrum Babylon nabízí široké možnosti vyžití pro celou rodinu. Zatímco rodiče mohou navštívit wellness, kde na ně čekají nejrůznější typy lázní, sauny, inhalace, solárium a koupelí, děti nadchne především aquapark a lunapark. Vyřádit se mohou na tobogánech a divoké řece, stejně jako na autodromu, kolotočích či horolezecké stěně.
Otvírací doba: denně 10 až 22 hod.
Vstupné: wellness centrum - 350 Kč (2 hodiny), nebo 550 Kč (neomezený vstup) na osobu
Další informace: www.centrumbabylon.cz

Wellness Centrum Babylon

3. Aquapark Vyškov

Místo: Vyškov
Poznávací znamení: Areál nabízí řadu zajímavých sportovních aktivit, například Valball, kdy se ocitnete v obrovském balonu nafouknutém vzduchem a můžete řádit na vodě.
Co zde najdete: Bazén, tobogány, vířivka, divoký kanál, masážní lůžka, anebo finská sauna – to jsou jen některé z atrakcí, které nabízí vyškovský areál. Navštívit můžete solárium, anebo bazének pro nejmenší děti.
Otvírací doba: 8 až 21 hod.
Vstupné: 130 Kč (2 hodiny, dospělí), 110 Kč (2 hodiny, děti)
Další informace: www.antee.cz/bazenvyskov

Aquapark Vyškov

4. Aquadream

Místo: Praha-Barrandov
Poznávací znamení: Přímo v bazénu můžete uspořádat originální narozeninovou oslavu – třeba pro své děti.
Co zde najdete: Centrum vodních radovánek Aquadream nabízí mnoho způsobů, jak se sportovně vyžít. Najdete zde dva tobogány, whirpool či vodní chrliče. Pro nejmenší je připraveno brouzdaliště s miniskluzavkou. To ale není všechno – využít můžete divoké řeky s protiproudem, stejně jako parní komory či masážních lůžek.
Otvírací doba: 8 až 22 hod.
Vstupné: 139 Kč (100 minut, dospělí), 97 Kč (100 minut, děti). Rodinné vstupné 365 Kč (2 hodiny).
Další informace: www.aquadream.cz

Aquadream

5. Wellness centrum Santon

Místo: Brno
Poznávací znamení: Využít můžete relaxaci v privátním whirpoolu – jen pro vás a vašeho partnera.
Co zde najdete: Příjemně relaxovat můžete ve wellness-zóně, kde si v rámci jednoho vstupu zaplavete v bazénu s vodopádem a protiproudem a následně si dopřejete uvolňující lázeň ve finské nebo vonné parní sauně. Využít můžete fitness centrum s kardio-zónou, parní lázeň, masáže, nebo solární studio.
Vstupné: 180 Kč (90 minut), privátní whirpool pro dva – 540 Kč (50 minut)
Otvírací doba: 8 až 22 hod.
Další informace: www.santon.cz

Wellness centrum Santon

6. Aquapark Kladno

Místo: Kladno
Poznávací znamení: Využít můžete adrenalinové atrakce spacebowl. Je určena pro dobré plavce, kteří mohou vyzkoušet účinky odstředivé síly uvnitř spacebowlu po překvapivě rychlém nájezdu do trychtýře této atrakce.
Co zde najdete: Dva tobogány, z nichž jeden má název Kamikadze a měří 99 m, dvoudráhová skluzavka, whirpool, divoká řeka či klasický bazén – to je základní vybavení kladenského aquaparku.
Vstupné: 100 Kč (2 hodiny, dospělí), 55 Kč (2 hodiny, děti)
Otvírací doba: 9 až 21.30 hod.
Další informace: www.aquapark-kladno.cz

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky