Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vánoční levandulová inspirace

Vánoční levandulová inspirace
Vánoční levandulová inspirace
Zdroj: Ryor

Vánoce už pomalu klepou na dveře. Mnohé z vás možná tuto zprávu nerady slyší, ale je to tak. Co byste ale řekly tomu, porušit některé ustálené zvyky a tradice? A to hned dvakrát!

Naší první inspirací je změna barevného ladění Vánoc u vás doma. Nic proti barevné klasice s červenými a zlatými akcenty. Letošní Vánoce jsou však více laděny do fialových odstínů. A už vůbec není od věci, pokusit se barevně sladit nejenom ozdoby na vánočním stromku se slavnostní tabulí, ale zvolte i dárek, který stylově podtrhne efektní vánoční fialový akcent. Nechte se proto inspirovat dárkovým balením úžasné a půvabné levandulové kosmetiky Ryor obsahující Sprchový gel s levandulí  a Tělové mléko s levandulí. Dýchne na vás opravdové kouzlo venkova, protože ty nejkrásnější dekorace nabízí příroda sama.

Ryor

A naše druhá inspirace začíná otázkou. Po kolikáté si dáváte předsevzetí, že letos konečně nakoupíte všechny dárky s rozvahou, v klidu a bez zbytečného spěchu? Máte příležitost! Stačí jen navštívit e-shop firmy Ryor. Vždyť kdo by odolal dárkovým kazetám s levandulovou kosmetikou. A pozor! Levandulí to nekončí, ale naopak začíná. V nabídce jsou i další varianty dárkových balíčků.

Věnujte originální a voňavou krásu.

Prohlédněte si balíčky na eshop.ryor.cz.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky