Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Umocněte pohodu u štědrovečerního stolu

Zdroj: Ryor

Jak? Vánoční proměnou. Vyzkoušejte tentokrát proměnit sama sebe! Usedněte ke štědrovečernímu stolu jako hvězda - krásnější, mladší, šťastná a spokojená.

Nejvíc to ocení vaši blízcí, pro které jste vánoční svátky připravovala. Oni vás totiž chtějí mít v tento den doma opravdu krásnou a šťastnou. Ale známky únavy, stresu a nedostatek spánku se viditelně podepsaly na kvalitě pleti. Čtěte proto dál a nikam neodcházejte! Máme pro vás zaručený recept, jak viditelně a rychle vyhladit vrásky, rozjasnit tvář a vyladit se do pohody. Nabízíme vám rychlý a spolehlivý recept na vaši úžasnou vánoční proměnu. Rozhodnutí je jen na vás. Možností je více. Podaří se vám to, uvidíte!

Je čas vyzkoušet kosmetiku s efektem okamžitého účinku
 

 Lifting vypínací sérum

Lifting vypínací sérum

Řada Ryor Luxury Care. Toto sérum obsahuje vysoké procento účinných aktivních látek, po kterých zůstane pleť viditelně vypnutá a jemná již po první aplikaci. Pro výraznější efekt doporučujeme používat přípravek minimálně po dobu dvou měsíců. Po aplikaci séra je vhodné použít ještě regenerační krém podle typu pokožky.

Cena: 264 Kč (eshop.ryor.cz)

Maska nikdy nezklame. A co teprve, když je s kaviárem a ještě i s anti-aging efektem. To nemá chybu.

 Anti – aging maska s kaviárem

¨

Nádherně vypne pleť, krk,dekolt. Obsahuje vysoké procento extraktů z mořských řas a kaviáru. Výrazně ovlivní hydrataci pokožky, dodá jí pevnost a pružnost, zjemní viditelné vrásky, při dlouhodobé aplikaci omezí jejich vznik.

Cena: 340 Kč (eshop.ryor.cz)

Když už nebude čas na pleťovou masku

 Sérum s kaviárem

Sérum s kaviárem

Pro viditelné a výrazné zpevnění pleti. Obsahuje mikroperličky s vitamínem krásy – vitamínem E, extrakt z kaviáru, panthenol a komplex hydratačních látek. Aplikuje se lehkým vklepáním do pokožky. Při pocitu suchosti doporučujeme vrstvu séra ještě překrýt krémem podle typu pleti.

 Cena: 300 Kč (eshop.ryor.cz)

Krásná i díky hydrogelovým náplastem

 Hydrogelové náplasti

Hydrogelové náplasti

Nový typ ošetření a odstranění vrásek. Rychlý účinek. Typy náplasti na vrásky kolem očí a vrásky kolem úst se liší tvarem. Po provedeném zhodnocení účinku lze konstatovat, že dochází až k 80% redukci vrásek a spokojenost s tímto druhem ošetření uvádí až 90% zákaznic.

 Cena: 110 Kč (eshop.ryor.cz)

A to pořád ještě není všechno

 Vypínací a zpevňující fluid s mořskými řasami

Vypínací a zpevňující fluid s mořskými řasami

Stačí jednou či několikrát denně vyzkoušet a už nebudete chtít jinak. Díky fluidu zůstane vaše pleť dokonale hydratovaná, vypnutá a zpevněná. Fluid se aplikuje ráno i večer a lze jej použít i několikrát za den.

 Cena: 101 Kč (eshop.ryor.cz)

Když se vánočnímu štěstí nejvíc daří na talíři?

Proč ne? Konečně tradice je tradice a jsou od toho, abychom je dodržovali. A tak ve většině rodin začíná ta pravá vánoční atmosféra až ve chvíli, kdy se z kuchyně line vůně rybí polévky, bramborového salátu, smaženého kapra a na míse v obývacím pokoji zavoní desatero druhů cukroví. Vánoce si umíme užívat a hlavně, že nám chutná. Zkuste si však představit, že ještě letos uděláte jednu nepatrnou změnu. Změnu pochopitelně k lepšímu. Změnu, která ve vás zachová dobrý pocit, že jste udělali něco důležitého pro svoje zdraví.

Když se řekne – Pohár života

Už při vyslovení samotného názvu - Pohár života - pochopíte, že je naše doporučení míněno upřímně. Pohár života je 100 % nativní strava pro celkovou očistu organismu a zároveň ideální prostředek k redukci nadváhy. Je známo, že až 60 % veškeré naší energie spotřebujeme trávením. A úspory energie lze dosáhnout jedině konzumací „živé“ nativní stravy např. Poháru života. Jeho příprava je snadná a rychle si ji osvojíte. Stačí jen zalít večer několik kávových lžiček suché směsi vodou a směs nechat přes noc nabobtnat. Ráno už jíst.

Pohár života 

Pohár života

Lze dochutit čerstvým nebo kompotovaným ovocem, jogurtem, tvarohem, záleží na chuti. Dodá vám velké množství nezbytných vitaminů a minerálních látek na celý den a vy se budete cítit lépe. Konečně se vám podaří spokojeně se nadechnout a ucítit tu okouzlující vůni Vánoc.

 Cena: 80 Kč (eshop.ryor.cz)

Tak ať jsou ty vaše Vánoce krásné, klidné, štědré a také chutné.

To vše vám upřímně přeje česká kosmetika Ryor, kosmetika, které můžete věřit.

Více o RYORu na www.ryor.cz.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky