Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Umění krásy se salonem Michelangelo

Umění krásy se salonem Michelangelo
Umění krásy se salonem Michelangelo
Zdroj: Salon Michelangelo
Prohlédněte si všechny fotografie (6)

Právě dnes 10. 5. 2011 se v samém srdci Prahy na Václavském náměstí otevírá unikátní salon krásy Michelangelo, ve kterém získává kadeřnická a kosmetická péče nový rozměr. A Kafe.cz je u toho!

Už samotný název odkazuje na jednoho z nejznámějších představitelů vrcholné italské renesance a geniálního umělce Michelangela Buonarroti a napovídá, že krása a profesionální péče je v provedení odborníků na půvab ze salonu Michelangelo povýšena na skutečné umění. Majitel salonu, vlasový mág Michal Červený dokazuje, že každá žena může mít nádherné vlasy a cítit se díky tomu sebevědomě. Michalovou doménou je speciální melírovací technika: „Při ní vlasy šetrně melíruji úplně od kořínků. Účes působí přirozeně, jemně a melíry vydrží až o měsíc déle než při obvyklé technice,“ říká Michal. Tajemství tkví ve správném zvolení úhlů a hustoty pramenů a ve zvláštním způsobu pokládání alobalů. „Mojí prioritou je, aby ode mě klienti odcházeli spokojení, usměvaví, šťastní a dobře vypadající,“ dodává Michal. V salonu pracuje s tou nejlepší vlasovou kosmetikou Framesi, díky které jsou vlasy bohaté, lesklé a hebké.

Oáza půvabu

Jakmile vstoupíte do salonu, čas jakoby přestal existovat. Příjemný personál vás pohostí výtečným Proseccem baleným v originální plechovce, nebo jiným nápojem z nabídky baru. Usednete do pohodlného kadeřnického křesla a necháte se hýčkat šikovnýma rukama jednoho z vlasových specialistů.

  • Salon Michelangelo nabízí špičkové služby v nádherném interiéru, který spojuje moderní design s historickým dotekem renesance.

Zdroj: Salon Michelangelo

Kosmetické hýčkání

Pokud zatoužíte po krásnější pokožce, bude se vaší pleti bude věnovat zkušená kosmetička Fatima Minibayeva s lékařskou atestací v oboru kosmetologie, to vše v intimním, uklidňujícím interiéru.

  • Nabídka zahrnuje široké spektrum kadeřnických a kosmetických služeb.

Zdroj: Salon Michelangelo

 

Umění pro umění

Michal Červený se stará mimo jiné také o blonďatou záplavu vlasů operní pěvkyně Terezy Mátlové. „Při vyslovení jména salonu Michelangelo se mi vybaví krásná sochařská díla italského umělce Michelangela. Pod rukama kadeřníka Michala totiž vznikají opravdu mistrovská díla. V mé profesi je důležité dobře vypadat – vystoupení na jevišti je totiž nejenom o poslechu, ale i o pohledu, a proto o sebe musím pečovat. Od přírody jsem blondýna, ale líbí se mi zpestřit vlasy lehkým melírem. Využívám také služby prodlužování vlasů, které působí velice přirozeně,“ říká Tereza, která je tváří tohoto salonu.

Zdroj: Salon Michelangelo

Čtenářky Kafe.cz se již brzy mohou těšit na možnost vyzkoušet si vizážistickou proměnu pod taktovkou salonu Michelangelo na vlastní kůži! Stačí co nejdřív poslat přihlášku a aktuální fotografii na adresu promena(zavináč)kafe.cz. Více informací o proměnách najdete zde.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Jak emoce ovlivňují naše srdce

Jak být zdravá a šťastná v květnu

Máme máj – lásky čas, a tak možná není od věci podívat se blíže na orgán, který byl a samozřejmě i vždy bude spojován s láskou. Naše srdce, sídlo…

Akční letáky