Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Trápí vás akné?

Zdroj: Ryor

Pupínky se objeví pokaždé, když chcete být za hvězdu? Nejste sama a je na čase to změnit! Víme, jak na to! A nebudeme hovořit jenom o kosmetice.

Čtěte dál a vyzkoušejte očistnou kůru firmy Ryor. Nečekejte žádná kouzla a čáry. Ty nám totiž nepomůžou!

Nejdříve trocha teorie, protože ta nikoho nezabije

Vlastní příčina akné není známa. Existují však faktory, o kterých můžeme říct, že akné vyvolávají. Je známo, že akné nejčastěji trápí mladistvé. Mění se hormonální hladina a dochází k vyšší produkci mazu. Jsou tu i dědičné vlohy se sklonem k tvorbě mastné pleti. Určitý vliv na tvorbu akné můžou mít i poruchy trávicího systému a špatná životospráva. Vzhled kůže významně ovlivní i náš duševní stav. K projevům zhoršení kvality pleti nezřídka dochází při pocitech strachu, nejistoty či zlosti.

Akné postihuje především obličej, záda a hruď. Od pasu dolů se téměř nevyskytuje. Toto onemocnění vzniká na místech, kde vyúsťují mazové žlázy. Jsou-li jejich vývody ucpány uhry, tvoří se zánětlivé a zarudlé pupínky. Když se zanítí, hrozí i nebezpečí jizev.

Princip očistné kůry

Už víme, že řešení problému aknózní pleti nesouvisí pouze s výběrem vhodných kosmetických přípravků. Obecně lze konstatovat, že kvalitu pleti významně ovlivňuje naše životospráva. Pro maximální a dlouhodobý efekt vám proto doporučujeme postup, který zahrnuje kromě vnější očistné péče i nezbytnou celkovou vnitřní očistu organismu.

Začínáme vnitřní očistnou kůrou – pročištěním střev

Doporučujeme Pohár života Dr. Popova, který dodá našemu tělu velké množství nezbytných vitaminů a minerálů, nezatíží organismus konzervanty, stabilizátory či barvivy. Večer zalijeme 4 čajové lžičky suché směsi studenou vodou a necháme přes noc nabobtnat. Vzniklé pyré ráno dochutíme jogurtem nebo kousky čerstvého ovoce a chutná snídaně je hotová. Pohár života je vhodný jako snídaně či přesnídávka.

Současně čistíme a detoxikujeme organismus

Po dobu 6 týdnů pijeme čaj Lymfodren, který dokonale pročistí náš lymfatický systém. Zlepší funkci sleziny, která je řídícím orgánem tělesného imunitního systému. Účinky čaje se projeví nejenom na našem zdraví, ale také na kvalitě pleti a vnitřním stavu organismu.

Nyní se zaměříme na vnější kosmetickou péči.

Bez čištění to nejde

I když má akné různé formy, vždy je třeba pleť nejdříve správně čistit a ošetřovat speciálními přípravky, které zmírňují zánětlivost.

První fáze čištění

K čištění aknózní pleti použijeme Čisticí pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť. Citlivě odstraní přebytečný kožní maz, dlouhodobě udrží matný vzhled a vláčnost. Pěna je vhodná na mytí i jiných aknózních částí těla jako jsou záda, ramena a dekolt.

Druhá fáze čištění

Na dočištění požijeme Bylinné tonikum na problematickou pleť s protizánětlivým a hojivým efektem.

Ještě před odchodem z domova

Na dobře vyčištěnou pleť naneseme Krém s fytosfingosinem na problematickou pleť. Má antimikrobiální a protizánětlivý účinek. Při jeho pravidelném používání se sníží tvorba kožního mazu, omezí se projevy akné a celkový stav pleti se výrazně zlepší.

O víkendu

Ve chvílích volna, klidu a pohody aplikujeme hluboko čisticí Gelovou masku slupovací. Pleť zůstane po její aplikaci sametově matná, hladká, jemná a hlavně dostatečně hydratovaná. Proto není nutné další ošetření. Pleť doporučujeme po sejmutí masky nechat volně dýchat.

První pomoc do kabelky

Při prvních příznacích vznikajícího akné nanášejte bodově několikrát denně Antiaknéroll-on na problematickou pleť.

Ještě několik užitečných rad

  • Zapomeňte na mastné krémy! Nikdy se nesnažte maskovat pupínky. Make-up nebo tónovací denní krém ještě více zablokují vývody mazových žláz a dojde ke zhoršení.
  • Čištění pleti musí být jemné, abychom nevtírali nečistotu zpět do pórů.

S pupínky i bez nich……

Odhalte svou přirozenou krásu. Zkuste nejdříve vyladit svůj vnitřní vesmír do maximální pohody. Buďte samy se sebou spokojené, hýčkejte se a opatrujte.

Více o RYORu na www.ryor.cz.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Nejčastější otázky o kašli

Jen málokdo z nás se v těchto měsících vyhne škrábání v krku a kašli. Neměli bychom proto zapomínat na vhodnou prevenci. Přinášíme vám nejčastější…

Akční letáky