Tohle na veřejných záchodech dělá většina z nás a je to velká chyba!

Prohlédněte si všechny fotografie (10)

Jednou za čas tam bohužel musíme každý, a to i přesto, že může jít o nepříjemný zážitek. Jak to ale udělat, aby použití veřejné toalety neškodilo našemu zdraví a nebylo nám nepříjemné tam oněch několik minut strávit a zároveň, abychom i my po sobě nezanechali nějakou hrůzu?

Na veřejných záchodech se za den vystřídá mnoho lidí, tudíž je logické, že je zde i větší možnost znečištění nebo výskytu bakterií a dalších „potvor“. I když obsluha toalet bere svou práci poctivě a o záchody a jejich okolí se správně stará, nejsou tyto prostory tím nejpříjemnějším, kde se člověk může ocitnout a byť špína není na první pohled vidět, je všudypřítomná. V galerii najdete hned deset dobrých rad a fíglů, které, když si osvojíte, zvládnete i ony pověstné toalety z kultovního Trainspottingu. ;-) 

Poradíme vám třeba, jak bez lakmusového papírku poznáte nejčistší kabinku, jak správně splachovat, jak dlouho a čím si po použití veřejné toalety musíte mít ruce, aby to mělo vůbec nějaký smysl nebo čeho byste se na veřejném záchodě rozhodně neměli dotýkat.

Další články

Lu Gregorová

Trend: Fitko v obýváku

Nepotřebujete permanentku, nemusíte bojovat s rezervačním systémem v přeplněném fitku. Stačí vzít do ruky ručník nebo karimatku, lahev s vodou a…

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky