Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

George Prior pil 10 plechovek coly denně! Kromě kil navíc měl i jiná trápení

Plechovky coly všude po bytě byly tím méně závažným následkem celého experimentu.
Plechovky coly všude po bytě byly tím méně závažným následkem celého experimentu.
Zdroj: youtube.com

Padesátiletý George Prior se rozhodl vyzkoušet na vlastní kůži účinky oblíbeného nápoje. Zajímalo ho, o kolik kilogramů díky vysokému obsahu cukru přibere. Výsledky všechny šokovaly.

Deset plechovek coly, to je něco přes tři litry. Přesně takovou denní dávku si vyměřil George Prior z Los Angeles, který se před startem svého pokusu těšil ze skvělé kondice. Výsledek má podle něj světu ukázat, jaký vliv skutečně na člověka má nejpopulárnější limonáda světa.

Za pouhých třicet dní udělala z Georgova vypracovaného a štíhlého břicha vypasený pupek – George přibral přes třináct kilo! A nyní se prý bojí, že se stal závislý na kofeinu, který cola také obsahuje.

„Chtěl bych lidi upozornit, aby omezili množství cukrů v jídelníčku. Potřebují vědět, jak je to ve skutečnosti pro organismus škodlivé," řekl Prior deníku Daily Mirror.

Kromě váhy se mu zvednul i tlak. Přiznává i to, že pro něj bylo těžké stravovat se stejně jako předtím, protože byl díky cole neustále přeplněný.

„Znova bych to už neudělal. Nelíbilo se mi být takhle tlustý. Také mi vadil neustálý pocit plnosti a časté návštěvy toalety," komentuje svůj pokus s tím, že všudypřítomných plechovek se s velikou chutí co nejdříve zbaví.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky