Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Tato maminka má recept na to, jak po čtyřicítce vypadat lépe než za mlada

Tato maminka má recept, jak po čtyřicítce vypadat lépe než za mlada
Tato maminka má recept, jak po čtyřicítce vypadat lépe než za mlada
Zdroj: Profimedia.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (13)

Joanne Peters (42) z australského Melbourne měla po narození svých dvou dětí nadváhu a utápěla se v depresích. Nebavilo ji se hezky oblékat a měla pocit, že se neustále mračí, je nepříjemná na děti a vyhýbá se intimnostem s manželem. Tak moc ji nedokonalá postava trápila…

Naštěstí se rozhodla, že takhle žít už dál nechce, a když se dokázala k hezké postavě dopracovat i její velmi dobrá kamarádka, začala na sobě zapracovat i Joanne. První výsledky svého snažení viděla už po měsíci správného stravování a pravidelných tréninků. Rodina si toho, že jí lépe padnou kalhoty a také, že se začala více usmívat, všimla asi za tři měsíce. Dnes je z Joanne úplně jiný člověk. Postavu se jí podařilo vypracovat tak, že si s klidem dovolí minisukni a krátký top a ještě si pohledy okolí užívá.

Nebylo tomu tak ale vždy, Joanne přiznává, že před dětmi nikdy nežila aktivním životem a s příchodem dvou dětí rychle po sobě se to ještě zhoršilo. Měla pocit, že už na sebe nemá vůbec žádný čas a své deprese zajídala jídlem snězeným u televize. Navíc měla velké prodlevy mezi jídly a ohromný hlad, který ji často přepadal, tišila sladkostmi… Teď už je vše samozřejmě jinak a 56 a půl kila vážící australská učitelka dokonce rozdává rady, jak zhubnout na Instagramu, kde ji sleduje přes sto tisíc lidí. Co přesně Joanne dělá, aby vypadala tak skvěle, jak vypadá, se dozvíte v galerii.

I doma si lze dát pořárně do těla!

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky