Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Splněný sen za šálek kávy s Jacobsem!

Splněný sen za šálek kávy s Jacobsem!
Splněný sen za šálek kávy s Jacobsem!
Zdroj: PR článek

Komerční sdělení - Už dlouho si v hlavě pohráváte s myšlenkou splnit si svůj životní sen, ale nemůžete najít odvahu? Udělejte první krok s Jacobs!

Pro otevření dveří do světa splněných snů je potřeba udělat ten první krok a opustit vlastní komfortní zónu, protože až za jejími branami se nachází skutečný svět. K prvnímu kroku je ale potřeba silná motivace a dostatek odvahy. Žádný sen není moc malý nebo velký, stačí si ho uvědomit a pečlivě promyslet.

Jak na to?

Začněte tím, že si najdete chvilku zamyslet se. Udělejte si šálek lahodné kávy Jacobs, nasajte jedinečné aroma Jacobs, které v sobě skrývá sílu a odhodlanost a jehož tajnou ingrediencí je inspirace. Napijte se kávy -  již s prvním douškem ucítíte příliv energie, s druhým se zkuste oprostit od všech pochybností a na dně šálku nehledejte konec, ale nový start. Uvidíte, že obyčejná aktivita, jakou je pití kávy, se může díky jedinečnosti káv Jacobs proměnit v nevšední zážitek, který vede k ještě nevšednějším činům.

Motivace není nikdy dost!

Pokud potřebujete postrčit ještě o trochu víc, napište váš sen na www.kavazasen.cz a zapojte se do soutěže s Jacobs. Můžete vyhrát jedno z 500 balení prémiové instantní kávy - Jacobs Gold. Novinka Jacobs Gold se vyznačuje svou vyváženou chutí, která skrze své jedinečné aroma pohltí všechny vaše smysly, je zpracovávána metodou vymražování, díky které jsou zachovány její jedinečné vlastnosti a aroma.

Navíc Jacobs vybere ty nejzajímavější sny, kterým zprostředkuje první krok k jejich plnění.  

Říkáte si, že tohle není nic pro vás? Co když je to ale znamení začít svůj sen realizovat? Tak směle do toho, od splnění snu vás může dělit pouhý šálek dobré kávy Jacobs

Tip navíc:

I Jacobs se rozhodl udělat krok kupředu a připravil pro vás inspiraci, jak nevšedně pracovat s instantní kávou v kuchyni. Vyzkoušejte například kávové kuličky.

Kávové kuličky

•    2 lžičky instantní kávy Jacobs Crema Gold
•    100 g drcených sušenek
•    100 g slazeného kondenzovaného mléka
•    100 g másla
•    strouhané ořechy a kakao na obalení

Drcené sušenky pokapejte kávou rozpouštěnou ve 3 lžících horké vody, vmíchejte zahřáté mléko a rozpuštěné máslo. Tvarujte kuličky a obalujte je ve strouhaných ořeších nebo kakau.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky