Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Soutěž o 3 velké proměny - poslední možnost!

Zdroj:

Radikální změna barvy vlasů? Ostře modré stíny? Oranžová rtěnka nebo umělé řasy? V koupelně před zrcadlem byste si na takové experimenty se svou vizáží možná netroufla. Teď si je můžete vyzkoušet a nejlepším z vás je pomůžeme realizovat!

Chcete vyzkoušet nový účes nebo líčení? Můžete se do toho pustit hned – a nezabere vám to víc než tři minuty! Stačí kliknout na www.promense.cz. Jedná se vlastně o virtuální salón krásy, ve kterém jste sama sobě kadeřnicí i vizážistkou. Stačí vložit do počítače svou fotografii – a pak už můžete bez zábran zkoušet nejrůznější barvy make-upu, tvářenky, rtěnek i stínů. Možná zjistíte, že vám sluší účes nebo líčení, na jaké jste doposud ani nepomyslela. ProměňSe.cz vám tak pomůže vybočit ze stereotypu a objevit své úplně nové, krásnější já.

Proměň se i ve skutečnosti

Nyní navíc můžete na stránkách ProměňSe.cz s časopisem Vlasta vyhrát skutečnou proměnu své image. Stačí, když se virtuálně zkrášlíte v aplikaci ProměňSe.cz a výsledek svého experimentu odešlete do 28. února do redakce Vlasty pomocí tlačítka Vlasta soutěž. Tým odborníků z Vlasty a Kafe.cz posléze ze zaslaných snímků vybere deset finalistek. Hlasování čtenářů (pomocí SMS a na internetu) pak rozhodne o definitivních vítězkách, které obdrží lákavou odměnu: ujmou se jich specialisté na vlasy, líčení a styling a pomohou jim realizovat vysněnou proměnu i ve skutečnosti.

Zúčastnit se soutěže
Více informací | Pravidla soutěže

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Jak vybrat správnou řasenku

Na výběru správné řasenky hodně záleží – s vašima očima totiž dokáže pravé zázraky. Z nevýrazného pohledu můžete mít podmanivý a svůdný během pár…

Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU