Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Soutěž Czech and Slovak Hairdressing Awards: Odborní porotci už hlasovali, nyní hlasujte vy!

Zdroj:

Hairdressing Awards je prestižní mezinárodní soutěž o titul nejlepšího kadeřníka roku. Tato soutěž byla založena v roce 1985 ve Velké Británii a v ČR a na Slovensku se pod názvem Czech and Slovak Hairdressing Awards se pod záštitou Schwarzkopf Professional koná od roku 2000, letos tedy již po deváté!

Mezi české vítěze patří např. renomovaní kadeřníci Libor Šula, Petra Měchurová nebo Michal Zapoměl, který je zatím posledním držitelem tohoto titulu.

O vítězích jednotlivých kategorií rozhoduje porota, která také vybírá vítěze absolutního. Zaslané soutěžní kolekce jsou hodnoceny přísně anonymně, aby výsledky byly opravdu objektivní. Porotu tvoří světové kadeřnické osobnosti i osobnosti módního průmyslu či novináři. Od roku 2005 má však šanci říci své hodnocení i veřejnost, která může udělit cenu Consumer Award (Cena veřejnosti).


Zapojte se do hlasování, které najdete na Kafe.cz v rubrice Soutěže, a vyberte si kolekci, o níž se domníváte, že svému autorovi vyhraje titul Kadeřník roku.


Co můžete získat, když budete hlasovat? Jako hlavní cenu dvě vstupenky na Czech and Slovak Hairdressing Awards 2008, což je prestižní galavečer včetně slavností večeře v hotelu Hilton Prague (celková hodnota vstupenek 7 800 Kč). Devět dalších vylosovaných hlasujících obdrží dárkový balíček s profesionální vlasovou kosmetikou Schwarzkopf Professional v hodnotě 2 000 Kč.

Více informací...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Horečka: Fígly, jak s ní zatočit

Nejběžnější příčinou zvýšené teploty jsou infekce virové nebo bakteriální. Také se s nimi v téhle sychravé době často potýkáte? Poradíme vám, co s…

Akční letáky