Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Skvělý dárek? Co takhle Lybar? Ženě sluší!

Potěšit o Vánocích děti, to je pro každého snadný úkol. Očka jim rozzáří každá hračka, kterou pod rozsvíceným stromečkem najdou. Obdarovat maminku, babičku či dospělou dceru je však nesnadný úkol. Co pro ně vybrat a mít přitom zaručený úspěch? Máme pro vás tip.

Vhodným, ale hlavně finančně nenáročným, přitom užitečným dárkem, který se dá pořídit i na poslední chvíli, je vlasová kosmetika Lybar! Navštivte nejbližší drogerii, super či hypermarket a prohlédněte si regály s vlasovou kosmetikou. Na první pohled Vás upoutají nové výrobky Lybar v retro designu ve velmi veselých barvách, které vrátí každou ženu do jejího mládí!

Vlasy

Jedna z nejtradičnějších českých značek totiž v předvánočním období uvedla na trh nové výrobky v retro designu. Moderní a do posledního detailu vypracované laky, tužidla a gely se skrývají v obalu, který musí každé ženě zralejšího věku přijít důvěrně známý. Vždyť svého času na regálech obchodů lahvičky laků Lybar s nezapomenutelným fialovo-bílým »pepito« vzorem absolutně dominovaly!

 Lybar

A dnes je české ženy mohou najít pod vánočním stromečkem znovu, přitom dostanou špičkovou kvalitu, jež kromě tuživosti zajišťuje vlasům také ochranu před škodlivými účinky vnějšího prostředí. A to díky antioxidantům, které bojují proti stárnutí vlasů a zlepšují oběh krve v okolí vlasových kořínků. Získávají se z výtažků z mořských řas a obsažené jsou ve všech lacích a tužidlech Lybar. Samozřejmostí u všech výrobků jsou pak UV filtry.

Lybar

Nakombinovat můžete svým blízkým pěkný a praktický balíček z nových stylingových přípravků Lybar, laky navíc v různých velikostech balení (75ml, 250ml, 400ml) každý kousek lze pořídit za cenu už kolem 70 Kč.

A ještě jedna dobrá rada na závěr – s těmi nákupy moc neotálejte. Vánoce už skutečně klepou na dveře!

www.lybar.cz

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Jak se vyrovnat s nevěrou

Jak se vyrovnat s nevěrou

Výzkumy ukazují, že třetina lidí podvádí svého partnera. A to už je hodně zlomených srdcí! Stačí zavítat do světa celebrit a vzpomenout si třeba na…

Akční letáky