Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Skvělé uvolnění za 200 Kč? Jde to

Zdroj: www.novalinie.cz; www.profimedia.cz

Zkuste se vykoupat v kysličníku uhličitém. Speciální suchá uhličitá koupel, někdy zvaná též plynová obálka, dělá doslova zázraky.

Suchá koupel? Proč ne!

Suché uhličité koupele (biotherik, koupel ve vaku nebo také plynové obálky) patří už mnoho let ke klasickým lázeňským procedurám. Podstatou metody je uzavření vaší tělesné schránky, samozřejmě kromě hlavy, do speciálního plastového vaku. Zvýšený obsah CO2 na pokožce těla, která plyn svými póry absorbuje, způsobí rozšíření cév i drobných vlásečnic a současně překvapivě zvýší obsahu kyslíku v krvi. Důsledkem celého procesu je celková regenerace vašeho upracovaného těla i mysli. Pokožka, svalstvo i tělesné orgány budou výrazně prokrvené a vydatně zásobené kyslíkem a potřebnými živinami. Jinými slovy, posílíte svou imunitu i samoléčebné procesy v organismu.

Zatočte s migrénou i celulitidou!

Léčba a prevence neuróz, depresí, a také urputných migrén – to jsou jen některé problémy, u nichž uhličité koupele pomáhají. Pravidelné aplikace odstraňují problémy s nespavostí a mají jednoznačně posilující účinek při stavech naprosté vyčerpanosti. Díky aktivaci lymfatického systému, který je mimo jiné odpovědný za odvádění toxinů z organismu, bude biotherik metlou na mnoho vašich neduhů včetně nepopulární celulitidy!

Zdroj: www.novalinie.cz; www.profimedia.cz

Povzbuďte své hormony!

Přesně tak, relaxace v »plynové obálce« nepohladí pouze vaši duši, ale například i vaši pokožku. Pravidelné koupele zvláčňují kůži, tlumí výskyt stařeckých skvrn a bradavic, redukují tvorbu bércových vředů a křečových žil, napomáhají hojení povrchových jizev a pohmožděnin. V »uhlíku« si dokonce odpočine i váš svalový aparát, neboť plynové »cachtání« odstraňuje otoky a potlačuje revmatické obtíže. Vzhledem k výrazně prokrvujícím účinkům asi nebude překvapením, že suché uhličité koupele jsou pravým požehnáním pro celý cévní systém. Bonusem navíc a pomyslnou třešinkou na dortu je pak povzbuzení produkce hormonů, včetně sexuálních! A cena za padesátiminutový relax? Kolem 200 korun!

Kafe.cz radí:

Kam za suchými uhličitými koupelemi?

Praha

Suché uhličité koupele můžete vyzkoušet například ve Studiu zdraví a pohody Slender Life v Praze 9. Veškeré kontakty najdete na zdravi.o1.cz.

Rakovník

Skvělý tip nejen na uhličitou koupel, ale i na romantický víkend s vaším partnerem, přináší netradiční hotel Lázně pro dva v Rakovníku. Ubytování a procedury pak budou patřit pouze vám! Další informace najdete na lazneprodva.cz.

Uherské Hradiště

Nejen suché uhličité koupele, ale i celou řadu dalších zábalů či masáží, můžete vyzkoušet ve studiu Novalinie v Uherském Hradišti. Více informací na novalinie.cz.

Jičín

Pokud pocházíte z Jičína či okolí, můžete zavítat do Lázní Hilarion. Také zde vás čeká padesátiminutový relax v plynovém vaku. Více na zastavsenachvili.cz

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Gravidjóga: Pohyb pro budoucí maminky

Prožíváte nejkrásnější období svého života. Jenže – jak se vám zvětšuje bříško, bolí vás záda, nohy, špatně se vám dýchá… Znáte to? Zkuste gravidjógu.

Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU