Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Skupinové lekce TRX a krankingu v novém Multistudiu

Zdroj: Holmes Place

Klub Holmes Place Premium Anděl otevřel nové Multistudio, ve kterém si mohou žhavé novinky ze světa fitness vyzkoušet i ti, kteří nejsou členem klubu.

Multistudio je prvním cvičebním sálem v České republice, kde se nabízí skupinové lekce TRX pod vedením trenéra, ale posílit své tělo zde můžete i na lekcích krankingu. Speciální stabilizační trénink pomocí závěsných pásů TRX je vhodný pro všechny, kteří chtějí snížit svou hmotnost, spálit přebytečný tuk a posílit celé tělo. Při cvičení posilujete pouze s váhou vlastního těla, takže je vhodné pro všechny úrovně fyzické zdatnosti a s přehledem jej zvládnou i ženy. Jedná se o funkční trénink, což znamená, že při jednom cviku neposiluje pouze vybraná svalová partie, ale pro udržení stability jsou zapojeny i další oblasti.

Další novinkou tohoto studia jsou lekce krankingu, zcela nového tréninkového programu, který vymyslel vynálezce spinningu Johnny G. Jde o kardiovaskulární program pro horní polovinu těla, který se hodí pro muže i ženy, všechny věkové kategorie a úrovně zdatnosti. Zlepšuje aerobní kapacitu, zvyšuje sílu horní poloviny těla a při tréninku spálíte velké množství kalorií.

Holmes Place, lekce Kranking Holmes Place, lekce Kranking Zdroj: Holmes Place

Během cvičení na KrankCyclu (ručním kole) můžete sedět, stát, sesedávat nahoru a dolů, nebo úplně odejmout sedlo a stát v podřepu. Nastavitelná výška klik podporuje větší rozsah zapojení svalů a kliky jsou na sobě nezávislé, aby umožnily co největší různorodost pohybů. Nemusíte se proto obávat jednostranného zatížení horní poloviny těla. V nabídce zde mají vhodně kombinované lekce, např. KRANK®bike, která spojuje kranking s X-BIKE indoor cyclingem, nebo lekce KRANK®class, při nichž posilujete horní polovinu těla s intenzivním formováním břišních svalů.

Pro členy klubu jsou lekce v Multistudiu zdarma. Pokud členem dosud nejste, nevadí – i vy můžete využít speciální Multistudio pasy v hodnotě 3 000 Kč. V rámci tohoto průkazu můžete navštívit 10 lekcí v Multistudiu, zúčastnit se outdoor běhu, zatančit si na lekcích dance class nebo využívat relaxační část studia.

Více na www.holmesplace.cz

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Začleňte fitness do života (video)

V dnešní uspěchané době lidé sportují hodně málo či vůbec. Zastávají názor, že na cvičení prostě není čas. Nemohou-li kvůli pracovnímu vytížení…

Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU