Trendové účesy, které si zvládnete udělat sama za dvě minuty

Prohlédněte si všechny fotografie (17)

Tuhle situaci známe všechny. Máte chuť se vyfiknout, vezmete si svoje nejlepší šaty, hezky se nalíčíte a tady nastává kámen úrazu, co s vlasy? Kafe.cz vám dnes poradí, jak si můžete učesat jednoduché a přesto velice elegantní účesy, ve kterých zazáříte. 

Většina účesů nevyžaduje žádné extrémní vybavení. Pár gumiček v odstínu vašich vlasů, pár pinetek a voilà, účes je hotový.

Jsou ale účesy, které vyžadují nejen pinetky, ale také pevnou ruku, tupírování a trénink. Pokud milujete retro styl a toužíte mít na hlavě krásné kremrole jako od Marilyn Monroe, nezbývá vám než sednout doma k zrcadlu a česat, česat, česat.

Ovšem i tady je pár fíglů, na které můžete brát zřetel. Tupírování je u pin-up účesů základ, tupírujte po tenkých partiích, tedy širší pramen vlasů, maximálně centimetr tlustý, vlasy nervěte, tupírovacím hřebenem pouze třikrát až čtyřikrát "pročísněte" proti směru růstu, natupírujte si 4-5 partií a pak vlasy hoďte zpět a uhlaďte - lehce češte zpět a rovnou lakujte. Kremrole se vám nemusí povést napoprvé, ale trpělivost růže přináší a jednoho dne se vám určitě povede a pak už jen zlepšovat a zlepšovat.

A pokud takovouto trpělivost nemáte, mrkněte do naší galerie. Najdete tam účesy, které udělají téměř stejnou parádu a nejsou tak náročné. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky