Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Sia Cooper: Toužila po ženských křivkách, stálo ji to ale zdraví!

Sia je velká bojovnice
Sia je velká bojovnice
Zdroj: instagram
Sia je velká bojovnice

Sociální sítě jsou přehlídkou krásy, sluníčkových vztahů a bezstarostného života. Sia Cooper ukazuje to, co stojí za vším tím pozlátkem.

Sázka na výstřih

Sia Cooper vsadila jako mladá dívka na prsní implantáty v domnění, že se jí zvýší sebevědomí a svět bude ležet u nohou. Jenže objemná hruď jí způsobovala spoustu problémů, bolesti zad a krční páteře. Ani s oblečením to neměla lehké. Musela začít cvičit, aby svému tělu ulevila a zbavila se nepříjemného pnutí. Pravidelný pohyb Siu čapnul za srdce a ze dne na den se z ní stal fitness fanatik. Byla šťastná za každý nový sval, vysportovaná lýtka, pekáč buchet i mizející madla lásky. Čím víc sportu propadala, tím víc jí docházelo, že dávné rozhodnutí o vylepšení hrudníku nebylo správné a v běžném životě ji zbytečně omezuje.

Vrtkavé výsledky

S jejich odstraněním dlouho otálela, vdala se a dvakrát otěhotněla. Její tělo dostalo dva přímé zásahy, břicho se zvětšilo do obřích rozměrů a "ozdobily" ho strie. Díky své lásce k pohybu se ale dokázala nabraných kil zbavit. Možná za to mohla genetika, možná implantáty, ale Sia se celý život trápila s jojo efektem. Jeden měsíc byla štíhlá jako laňka s klenutým zadkem a plochým bříškem, o pár týdnů později se jí nad lemem kalhot tvořila malá pneumatika a svaly se skrývaly pod tenkou vrstvou tuku.

Všechno musí pryč

Než aby Sia rezignovala a skuhrala nad svým těžkým osudem, založila web, kde se přibližuje obyčejným ženám a radí jim, jak na začarovaný kruh vyzrát, netrápit se pár kily navíc, ale zároveň ukazuje, jak se dostat do formy díky správnému jídelníčku a pravidelnému pohybu. Na sociálních sítích už dávno pokořila milionovou hranici fanoušků. Sdílí s nimi všechny důležité momenty ze svého života. Když se konečně rozhodla pro odstranění implantátů, dostalo se jí ohromné podpory.

Sia Cooper se svými implantáty, které se rozhodla nechat si odstranit.

Sebevědomí na rozdávání

Ani dnes není Sia ušetřena kolísání váhy a narážek, že pro sociální sítě není "dost hezká". Naštěstí nepodléhá masáži lidí zvenku, kteří jsou zaujatí vnější krásou a neumí ocenit, co má za sebou, co obyčejným ženám přináší a čeho už dosáhla. Sama na sobě ukazuje, že dokonalost je jen domnělá. Jí zdravě a cvičí a nabádá k tomu i své svěřenkyně. Ukazuje, že někdy je postava jen o správném úhlu, zatnutých svalech nebo čase focení těsně po večeři. Je autorkou dvanáctitýdenního cvičebního a stravovacího plánu, který ženám ukazuje, kam až se mohou posunout. Ale netlačí na pilu a nejede na krev. Prostě pohoda a spokojenost na prvním místě.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky