Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Sarah Nicole Landry: Zvedá ženám sebevědomí, ukazuje světu vlastní nedostatky

Zdroj: Instagram
Prohlédněte si všechny fotografie (23)

Sarah Nicole Landry je hrdou matkou. Získat zpátky sebevědomí, které dostalo na frak třemi porody a neustálým přibíráním a hubnutím, byl běh na dlouhou trať, ale podařilo se.

Děti versus tělo

Žila kdysi v Ontariu mladá dívka. Byla krásná, chytrá a štíhlá. Osud ji třikrát přivedl do cesty těhotenství. A i když své děti miluje nadevše a dýchala by pro ně, bylo pro Sarah těžké srovnat se s faktem, že její vysoustružené tělo je nadobro fuč. Zkoušela drastické diety i dril v posilovně, ale vyčerpání a neúspěch měly vždycky navrch. Jedním očkem pokukovala po metodách plastické chirurgie, kde by si nechala laserem zesvětlit strie, podstoupila by náročnou operaci na odstranění povislé kůže na břiše a docházela by na drahé lymfatické masáže na zmírnění celulitidy, ale našla mnohem lepší recept na krásu.

Sarah Nicole Landry propaguje sebelásku. 'Taková jsem!' Sarah Nicole Landry propaguje sebelásku. 'Taková jsem!' Zdroj: Instagram

Sebeláska

K prozření nedošla sama, ale po boku své životní lásky. Došlo jí, že všechny komplexy a mindráky z nedokonalého těla se zabydlely v její hlavě, tam parazitují a blokují možnost posunout se v životě dál. Možná je její tělo nedokonalé, ale dokázala dát život třem krásným a zdravým dětem. Přes dva a půl roku bylo útočištěm pro malé špunty. Strie, celulitida a povolená kůže nejsou trest za to, že se stala matkou, ale důkazem toho, že to zvládla.

Mantra

Tvrdí, že člověk je krásný uvnitř a sama na sobě to na sociálních sítích téměř denně demonstruje. Extrémy nejsou v pořádku, ale kdo by vás soudil za faldík navíc. Hýbejte se, smějte se, užívejte si přítomnost svých blízkých a radujte se ze svého zdraví a každého nového dne. Sarah Nicole Landry nikdy nezapomene na úsměv a dokonalý make-up. Nerezignuje na vzhled a svůj přínos jenom proto, že není podle svých kritiků dokonalá. Retuš je pro módní magazíny, reálný život má pevnější základy.

Sarah Nicole Landry propaguje sebelásku. 'Taková jsem!' Sarah Nicole Landry propaguje sebelásku. 'Taková jsem!' Zdroj: Instagram

Přes 200 000 followerů sdílí její nadšení a přibývá jich geometrickou řadou. Sarah je ztělesněním zdravého sebevědomí a směle ho doporučuje všem, bez rozdílu.

Nahlédněte do galerie a přesvědčte se, že spokojenost není závislá na zadečku bez ďolíků a pekáči buchet. Je to v hlavě.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky