Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Sara Guerts (26): Vypadá jinak než dívky v jejím věku, přesto boj nevzdává!

Zdroj: Instagram
Prohlédněte si všechny fotografie (25)

Sara Guerts trpí vzácnou chorobou, která se nazývá Ehlersův-Danlosův syndrom, trpí jím jeden člověk z 5000 a nemoc je bohužel nevyléčitelná. 

Jedná se o onemocnění tkáně, při kterém se zkrátka netvoří kolagen. A ten právě ovlivňuje vzhled naší pokožky, kvalitu vlasů, nehtů i zubů a vděčíme mu za pohyb bez bolesti, tedy za zdravé klouby a vazy.

S přibývajícími roky ovšem naše tělo ztrácí schopnost kolagen samo vyrábět a postupně jakoby vysychá. Saře se toto ale děje už od jejích 10 let, kdy jí byla nemoc diagnostikována. Pro ženy, a dospívající dívky rozhodně nevyjímaje, je vzhled velmi důležitý, Sara se tedy do svých 20 let víceméně skrývala. Pak ale nastal zlom a mladá žena se rozhodla, že se nevzdá svého snu být modelkou. Vady na svém těle začala vnímat jako umění a přestala s neustálým skrýváním.

Když se Sara Guerts (26) svlékne, KAŽDÉHO POHLED NA NI VYDĚSÍ! Přesto se živí jako modelka... Když se Sara Guerts (26) svlékne, KAŽDÉHO POHLED NA NI VYDĚSÍ! Přesto se živí jako modelka... Zdroj: Instagram.com

Dnes je Sara Guerts modelkou a tváří kampaně Love Your Lines, která vyzdvihuje nedokonalosti žen a zároveň se snaží dodat sebevědomá jiným ženám, které se ve svém těle necítí dobře a mají pocit, že nejsou krásné.

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky