Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Sara Guerts (26): Vypadá jinak než dívky v jejím věku, přesto boj nevzdává!

Zdroj: Instagram
Prohlédněte si všechny fotografie (25)

Sara Guerts trpí vzácnou chorobou, která se nazývá Ehlersův-Danlosův syndrom, trpí jím jeden člověk z 5000 a nemoc je bohužel nevyléčitelná. 

Jedná se o onemocnění tkáně, při kterém se zkrátka netvoří kolagen. A ten právě ovlivňuje vzhled naší pokožky, kvalitu vlasů, nehtů i zubů a vděčíme mu za pohyb bez bolesti, tedy za zdravé klouby a vazy.

S přibývajícími roky ovšem naše tělo ztrácí schopnost kolagen samo vyrábět a postupně jakoby vysychá. Saře se toto ale děje už od jejích 10 let, kdy jí byla nemoc diagnostikována. Pro ženy, a dospívající dívky rozhodně nevyjímaje, je vzhled velmi důležitý, Sara se tedy do svých 20 let víceméně skrývala. Pak ale nastal zlom a mladá žena se rozhodla, že se nevzdá svého snu být modelkou. Vady na svém těle začala vnímat jako umění a přestala s neustálým skrýváním.

Když se Sara Guerts (26) svlékne, KAŽDÉHO POHLED NA NI VYDĚSÍ! Přesto se živí jako modelka...

Dnes je Sara Guerts modelkou a tváří kampaně Love Your Lines, která vyzdvihuje nedokonalosti žen a zároveň se snaží dodat sebevědomá jiným ženám, které se ve svém těle necítí dobře a mají pocit, že nejsou krásné.

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky