Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Salon Joshua: Dokonalost v detailu

Salon Joshua: Dokonalost v detailu
Salon Joshua: Dokonalost v detailu
Zdroj: Salon Joshua

Profesionálové z kadeřnického salonu Joshua vědí, co je mít styl, a nebojí se experimentů. Od úplného punku se dostali mezi naprostou špičku českých kadeřnických salónů a stále si drží svoji nezaměnitelnou koncepci, právě proto byl salon Joshua zvolen pro realizaci další řady Proměn na KAFE.cz.

Salon Joshua se už na první pohled vymyká ze šedého průměru kadeřnických salonů, záhy tento dojem potvrdí nadstandardní servis a nekonvenční přístup k vlasům. Otevírací doba do 23 hodin vyhovuje i tomu nejnabitějšímu diáři. Místo obyčejných časopisů je k ukrácení dlouhé chvíle k dispozici iPod a nechybí propracovaný věrnostní program včetně galerie účesů každého klienta. Ne nadarmo vyznává salon a celý jeho tým heslo: „Details Make Different!“ - rozdíl je v detailech.

Punková historie

U zrodu stáli dva mladíci Lukáš Černý a Matěj Homola, dnešní frontman kapely Wohnout, které bavilo užívat si života a lákaly je netradiční věci. V té době žádný kadeřnický salon nedokázal vyhovět jejich požadavkům na účes, a proto vzali vše do svých rukou a své extravagantní představy a nápady zkoušeli na svých kamarádech. Postupem času se stal salon Joshua fenoménem, který vynikal v experimentálních variacích i barvách účesů a rychle se dostal do podvědomí zákazníků. Salon si za svou sedmnáctiletou existenci udržel vyhraněný styl s důrazem na detail a individuální přístup ke klientovi. Prvotřídní a nápaditou práci oceňují i mnozí umělci a celebrity. Salon spolupracuje s kapelami Wohnout, 100 C, Navigators, Niceland, herečkou Janou Plodkovou a nebo moderátorkou Lejlou Abbasovou.

Nezaměnitelný styl

O klienty se postarají profesionální kadeřníci, kteří do každého účesu vnesou vždy špetku originality, nápadu... Salon Joshua nabízí něco jiného a čtenářky Kafe.cz se již brzy mohou těšit na možnost vyzkoušet si vizážistickou proměnu v režii salonu Joshua na vlastní kůži! Stačí co nejdřív poslat přihlášku a aktuální fotografii na adresu promena(zavináč)kafe.cz. Více informací o proměnách najdete zde.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky