Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ryor slaví 20 let!

Česká přírodní bylinná kosmetika… …péče s dotekem přírody

Splnil se mi velký sen. Dokazuje to i skutečnost, že v letošním roce slaví naše kosmetika Ryor dvacet let od svého vzniku. A právě díky vám, milé zákaznice, jsme tady a zvládáme ten jinak nerovný boj se zahraniční konkurencí. Vaše pochvaly a váš zájem nám dávají sílu a chuť stále pracovat, jste pro nás inspirací i nadějí. Já osobně jsem velice šťastná, že se kosmetika Ryor stala vaší každodenní součástí. Osobní kontakt s vámi je pro mě velmi důležitý. Nemám ráda jednoduché návody, které nabádají ke koupi kosmetického přípravku, jako kdyby se jednalo o běžné zboží stejné pro každého. Kosmetika je individuální a vysoce intimní záležitost. Proto se vždy snažím nejdříve pochopit problémy, ale i přání, potřeby a tužby každé zákaznice. Chci vědět, jak žije, jaké jsou její každodenní rituály a návyky.

Ryor

Zákaznice za mnou často přicházejí téměř jako nepopsaný list. Nevědí nic o základech správné péče o pleť, proto společně hledáme řešení. Ale vrací se a to mne nejvíce těší. Co víc si přát? Rok 2011 je pro nás v mnohém výjimečný. Pro Ryor je to rok velkých změn. Nové jsou obaly přípravků základních řad, nově upravené a obohacené jsou receptury, ale i dávkovače, díky nimž lze snížit koncentraci konzervačních látek, nové jsou kelímky. A dobře víme, jak mnohé z vás tyto změny přivítají. Opravdu nám moc záleží na tom, aby se vám naše nová image líbila, a přejeme si, aby pro vás kosmetika Ryor zůstala i nadále taková, jakou ji máte rády a jakou ji chcete mít.

Vaše Eva Štěpánková
majitelka kosmetické firmy Ryor

RyorManuál správného čištění pleti

Pleť čistíme ráno i večer!

Večerní čištění má dvě fáze. Začínáme pleťovým mlékem. Jedině to odstraní nečistoty rozpustné v tucích – tedy dehtové látky, které zatěžují pleť a jsou příčinou nejčastějších problémů. Tyto škodliviny jsou všude kolem nás a je to bohužel čím dál tím horší - smog, zplodiny z aut, nikotin…

K dočištění a vyjasnění pleti používáme tonikum - pleťovou vodu. Tonikum odstraní pot, který se jinak z pleti nedostane, současně osvěží a klidní, pleti dodá látky, které vážou vlhkost, a lehce dezinfikuje.

Ranní čištění bychom neměli přehánět. Docela postačí tonikum nebo pleťová voda. Odstraní pot a nenaruší ochranný kožní film. Pamatujte si, že bez správného čištění nemá žádná další péče smysl.

www.ryor.cz
 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Proč jíst jogurt?

Proč jíst jogurt?

Jogurt, jogurtová mléka, acidofilní mléko, kefír, šlehané podmáslí, mléčné nápoje s probiotickou kulturou, smetanový zákys, kysaná smetana…

Akční letáky