Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Říkali mi, měla bys... Ale já neposlechla

Říkali mi, měla bys... Ale já neposlechla
Říkali mi, měla bys... Ale já neposlechla
Zdroj: www.prybychmela.cz

Bereš si toho na sebe moc! Tohle nedělej! Budeš toho litovat. Měla by ses chovat rozumně...

Slýcháte podobné hlášky od svého okolí? Rozčiluje vás, když si ostatní osobují právo říkat vám, jak žít váš vlastní život? Připojte se k naší nové vizi krásy a sebevědomí! Již skoro 130 let inspirujeme ženy, aby dokázaly proměnit své sny ve skutečnost. Odteď se my inspirujeme vámi.
Vámi, které dnes a denně nacházíte odvahu dělat věci po svém a nikoli podle toho, co od vás očekává okolí.
Vámi, které plníte v životě nespočet rolí (matky, dcery, manželky, partnerky, sestry, kolegyně, kamarádky), a přesto umíte být šťastné a samy sebou.
Vámi, kdo se nebojí žít!

Třeba jako paní Pavlína (42 let), která se jako AVON Lady dlouhá léta angažovala v pomoci ženám postiženým rakovinou prsou a pak, jednoho rána, si bulku našla sama. Okolí očekávalo, že všeho nechá, bude se plně věnovat léčbě a doktorům nebude v ničem oponovat. Ale ona se rozhodla po svém. Nejenže práce nenechala, ale operaci, na kterou měla čekat měsíc a půl, si vyhádala do týdne. „Stálo mě spoustu sil tenhle boj vyhrát a přitom někde uprostřed neztratit samu sebe,“ prozrazuje Pavlína. „Trpělivě jsem nečekala, ale svoje vítězství jsem si vybojovala. A práce? Ta byla pro mě hnacím motorem, jak žít dál.“

Podívejte se na příběh Pavlíny a dalších AVON Ladies na www.prybychmela.cz a přidejte k nim i svůj příběh. Příběh, který zdaleka nemusí být o vyhrání toho nejtěžšího boje, který snad existuje – boje s rakovinou, ale třeba o tom, že jste si prosadili školu, o které jste vždycky snili, vzali si partnera, kterého jste milovali... našli jste zkrátka odvahu vzepřít se očekávání okolí a udělali si věci po svém.
Jestli víte, jaké to je nebát se být sama sebou, pomozte nám ukázat to i ostatním. Protože ten pocit je opravdu osvobozující a stojí za to. Pomozte nám ho šířit dál. Na www.prybychmela.cz.
Váš AVON.

Zdroj: www.prybychmela.cz

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky