Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Rihanna vs. Češka: Kolik stojí jejich těla?

Rihanna vs. Česka: Kolik stojí jejich těla?
Rihanna vs. Česka: Kolik stojí jejich těla?
Zdroj: Profimedia.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (7)

Každá žena do svého vzhledu a těla investuje, ovšem ne statisíce jako známá zpěvačka Rihanna.

Kosmetika, péče o pleť, pedikúra, solárium… To všechno jsou poměrně běžné věci, za které vydá větší či menší peníz většina žen. Jen málokterá Češka by si však mohla dovolit investovat do svého vzhledu miliony ročně – jako Rihanna! Tato sexy zpěvačka z karibského ostrova Barbados má své tělo a vzhled opravdu ráda a i když jí je teprve 22 let, neváhá do něj vložit značné sumy. Kolik do svého těla investuje Rihanna a kolik Češka?

1. Kadeřnice

Rihanna: 7 milionů ročně
Češka: Pokud byste nechala v průměrném salonu 1 000 Kč za účes, musela byste jít ke kadeřníkovi 7 000krát ročně, abyste dohonila Rihannu. Samozřejmě ceny naskáčí při nadstandardních úkonech, jako je prodlužování vlasů, ale i tak – na Rihannu Češky nemají.

2. Kuchařka

Rihanna: Sama si vařit nebudete, a tak ji kuchařka stojí 5,4 milionu ročně.
Češka: Většina českých žen si sama vaří a kuchařku nepotřebuje, tudíž jak je vidět výrazně ušetří. Suma za kuchařku je tedy u našich žen na nule…

3. Kosmetika

Rihanna: Účet za kosmetiku ani nechtějte vidět! A to prý Rihanna chodí do solária jen každé dva týdny. Velké výdaje však má za péči o pleť, bělení zubů a v neposlední řadě ji hodně stojí trhání chloupků na nohou, rukou a v tříslech. A celkový roční účet? 5,9 milionu!
Češka: Kosmetičky doporučují zajít si na odborné ošetření pleti 1x měsíčně. Aby se vám dostalo kvalitní péče, počítejte s cenou cca 1 500 Kč (minimálně však 500 Kč). Co se holení chloupků týká (a podle průzkumu tento luxus už objevilo 65 % Češek), zaleží na tom, jakou metodu použijete. Zvolíte-li například epilaci voskem v salonu, musíte na ni docházet také každý měsíc. Při odstranění chloupků na nohou i v podpaží a tříslech počítejte s tisícovkou. A při bělení zubů v ordinaci si raději odložte 10 000 Kč na rok. Pokud zvládnete i solárium jednou týdně na deset minut (minuta za 10 Kč), pak se suma vyšplhá přes 5 000 Kč ročně. A když přidáte výdaje za krémy a jinou kosmetiku 1 000 Kč/ měsíc a všechno sečtete, dostanete se na 57 000 Kč za rok. To Rihanna vydá za vše 1 000x víc!

4. Manikúra a pedikúra

Rihanna: Také své ruce a nohy si Rihanna velmi cení a její účty za manikúru a pedikúru se pohybují kolem 4,6 milionů ročně.
Češka: Manikúra a pedikúra v salonu je pro velkou část žen stále luxusem a mnoho z nich si ruce a nohy ošetřují samy doma. Pokud se však rozhodnete pro odbornou péči a dopřejete-li si větší luxus, například ošetření nohou včetně zábalu, počítejte alespoň se 450 Kč. Na kompletní ošetření rukou se zábalem si odložte 380 Kč a 750 Kč si dejte bokem na gelovou modeláž nehtů. Ročně tak utratíte necelých 19 000 Kč.

5. Masáže, cvičení a posilovna

Rihanna: Zpěvačka chce být dokonalá, a tak si dopřává masáže šíje a zad, posiluje paže, hýždě a záda. Za to vše ročně vydá kolem 10,1 milionu.
Češka: Masáže zad a šíje jsou velmi oblíbené i mezi Češkami. Zatímco klasická vás vyjde přibližně na 190 Kč, hodinová thajská na 590 Kč, ale utratit za masáž můžete i 1 500 Kč. V případě, že se rozhodnete posilovat a zvolíte služby osobního trenéra ve fitness centru, připravte si alespoň 300 Kč na hodinu (počítejte s frekvencí 2x týdně). K tomu si přičtete měsíční permanentku na vstup do posilovny v ceně 1 000 Kč. Při zvolení thajské masáže každý týden, služeb trenéra a permanentky se dostanete na částku 73 880 Kč za rok.

A kolik utratíte za „údržbu“ vy? Připojte se k nám a napište svou částku do diskuse.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Těžké a unavené nohy, bolesti, otoky

10 rad pro těžké a unavené nohy

Jsou profese, které se chronickým žilním onemocněním nevyhnou - kadeřnice, prodavačky, servírky, učitelky, sestřičky. Nebo také věčně sedící úřednice…

Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU