Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Proměna: Lenka (36) – „Chci se líbit manželovi i sobě!“

Proměna: Lenka (36) – „Chci se líbit manželovi i sobě!“
Proměna: Lenka (36) – „Chci se líbit manželovi i sobě!“
Zdroj: jaka, (ikony - Thinstock)
Prohlédněte si všechny fotografie (16)

Lenka je čerstvě vdaná paní, která se touží líbit nejen manželovi, ale i sobě. Rozhodla se proto využít šance a přihlásila se do naší omlazující proměny. Jak změna dopadla, posuďte sami.

Jak dopadla Proměna podle Lenky: Proměna podle mě dopadla na výbornou. Cítila jsem se skvěle a díky paní Petře Řehořkové jsem kromě proměny a procedur nasbírala také tunu dobré energie. Nikdy bych nevěřila, že někdo tak pozitivní a nadšený pro svou práci opravdu existuje. Odcházela jsem nadšená, spokojená a krásná. Všem bych návštěvu Petra Clinic opravdu doporučila. Staral se o mě skvělý personál a vizážistka Žaneta je také profesionál, který miluje svoji práci. Byl to skvělý den.

Přečtěte si také, které čtenářky se s námi rozhodly změnit tentokrát!

Jak se s proměnou vypořádá tým našich expertů? 

Odbornice na ženskou krásu: Mgr. Petra Řehořková - PETRA CLINIC

Procedury: Paní Lenka je drobné postavy, její pleť je velmi křehká, se sklonem k akné. Zvolili jsme proto ošetření laserem Fotona, který je neinvazivní, klient odchází bez zjevného podráždění pleti, přitom jeho pleť je zaléčena a začíná velmi rychlý proces hojení. Aby došlo ke zpevnění pleti a zbytečně se netvořily vrásky, byla provedena mezoterapie kyselinou hyaluronovou do celé plochy obličeje. Pleť bude nyní krásně vypnutá po dobu dalšího roku, i déle. Záleží na domácí péči. Pro tento případ zvolila Lenka velmi výživný a zpevňovací kolagenový gel Petra Clinic, který je možné používat jako denní i noční krém.

Zdroj: jaka, (ikony - Thinstock)

Zdroj: Luděk Nechvátal, (ikony - Thinstock) Expert na make-up: Žanetka GI (Gi Studio Make-up and Photography)

Volba líčení a postup: Paní Lenka se nebála výrazného líčení. Sjednotila jsem pleť podkladovou bází a make-upem, který jsem se snažila co nejvíce přiblížit přirozenému odstínu pleti, upravila jsem obočí, zvýraznila oči v jemně fialových odstínech a na rty jsem použila růžovou rtěnku, která dodala rtům lesk a objem. Vlasy jsem Lence upravila úplně odlišně, než je zvyklá. Podlouhlý obličej si totiž zaslouží pořádný objem. 

Zdroj: jaka, (ikony - Thinstock)

Proměna pro mě byla velkou inspirací. Mám mladšího manžela a musím využít každé příležitosti ke zkrášlení a omlazení, abych vedle něj vypadala dobře.  

Zdroj: jaka, (ikony - Thinstock)

3 otázky pro Lenku:

Proč jsem se přihlásila do Proměny na Kafe.cz?

Proměny mám ráda a když se zadaří, nechávám se zkrášlit. Do Proměny na Kafe.cz jsem se přihlásila díky kamarádce a ono to krásně vyšlo. 

Čím mě inspirovala?

Hlavně množstvím procedur, které člověk může pro svůj vzhled, zdraví i dobrý pocit udělat. S líčením mám nějaké zkušenosti, ale procedury pro mě byla opravdu novinka. Navíc se mi i líbil nový účes. Stačilo málo a hned jsem se cítila lépe. 

Jak jsem s výsledkem proměny spokojená? A co na to moje okolí?

Užila jsem si opravdu celý den. Takže za mě proměna v komplexu dopadla naprosto skvěle. Mezoterapie kyselinou hyaluronovou byla poměrně bolestivá, ale i tak bych to doporučila všem svým kamarádkám. Kolegyně v práci mi v dobrém záviděly, že jsem měla možnost si něco takového užít. Manžela nejdříve vyděsil výrazný make-up, ale nakonec se mnou ještě večer vyrazil na večeři, aby se mnou pochlubil. 

 

Další proměnu najdete na www.kafe.cz příští pátek.   

Zdroj: Veronika Wiwi Carvová a Thinkstock

Za spolupráci děkujeme klinice estetické medicíny Petra Clinic pod vedením odbornice na ženskou krásu Mgr. Petry Řehořkové a vizážistce Žanetce GI z Gi studia.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky