Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Prodlužování vlasů II: Na kolik vás vyjde?

Zdroj: profimedia.cz

Chcete vědět, kolik stojí prodloužení vlasů a jak o ně správně pečovat? Dozvíte se to v druhém dílu našeho rozhovoru.

Minulý týden jsme vám přinesli první část rozhovoru o prodlužování vlasů unikátní metodou Hairdreams, která se u nás provádí pouze v několika salonech. Nyní vám nabízíme další časté otázky a odpovědi, které vás mohou zajímat. Rozhovor nám poskytla Gabriela Křivánková ze Salonu Chic

Jak dlouho prodloužené vlasy vydrží?

Doba nošení prodloužených vlasů Hairdreams závisí na individuálním růstu vlasů, jejich hustotě a na zvoleném účesu. Protože vaše vlastní vlasy stále rostou, posouvají se spojovací místa (bonding) pramenů časem dolů. Zhruba po čtyřech až šesti měsících začnou být proto spoje vidět a měly by se posunout blíž k hlavě. Vlasy Hairdreams můžete nosit až jeden a půl roku.

Zdroj: profimedia.cz

Jak pečovat o prodloužené vlasy, aby se neničily?

O vlasy Hairdreams pečujete tak, jak byste se měla starat o vlastní dlouhé vlasy. Existuje řada speciálních přípravků pro péči o vlasy Hairdreams. Tato kosmetika byla vyvinuta právě pro vlasy prodlužované pomocí pravých vlasů. Protože prameny Hairdreams nejsou spojeny s pokožkou hlavy, takže nejsou vyživovány přírodními látkami, je třeba, aby tento deficit cíleně vyrovnávaly přípravky pro péči o prodloužené vlasy. Při pravidelném používání zůstává optimálně zachován lesk a elastičnost vašich vlasů a čistota jejich barevného odstínu. Prodloužené vlasy se dají bez problémů žehlit, kulmovat, natáčet, nebo z nich můžete vytvořit společenský účes.

Jak funguje zhušťování vlasů?

Zhušťování vlasů Hairdreams pomocí pramenů pravých vlasů je ideální pro propůjčení větší plnosti tenkým, jemným vlasům a vyrovnání chybějícího objemu vlasů po délce a u konečků.

Vlastní vlasy se doplní o prameny Hairdreams z pravých vlasů o stejné délce. Barva pramenů se upraví podle barevného odstínu vlastních vlasů. Dodaná plnost působí zcela přirozeně a přidané vlasy nejsou k rozeznání od vlastních vlasů.

Které ze slavných osobností si u vás již nechaly vlasy prodloužit?

Touto metodou má prodloužené vlasy např. Simona Krainová, Eva Aichmajerová nebo Halina Pawlowská.

Zdroj: profimedia.cz

Jaká je základní cena prodloužených vlasů ve vašem salonu?

Základní cenu je těžké určit. Má to různé důvody. Nejprve je důležité vědět, jaký účes si přejete a jaké vlastnosti mají vaše vlastní vlasy. Na základě toho pak náš kadeřník určí, kolik pramenů, jaké délky, struktury a kvality je pro splnění vašeho přání třeba použít. Přesná cena se vždy určí při konzultaci v našem salonu.

Kafe.cz zjistilo:,Na kolik vás vyjde prodloužení vlasů?

Rovné vlasy / Vlnité vlasy

 • Prohuštění Basic 30 cm 6300 Kč / 7613 Kč
 • Prohuštění Speciál 35 cm 8663 Kč / 9975 Kč
 • Prodloužení Basic 30 cm 9450 Kč / 11419 Kč
 • Prodloužení Basic 40 cm 11419 Kč / 12994 Kč
 • Prodloužení Speciál 35 cm 12994 Kč / 14963 Kč
 • Prodloužení Speciál 45 cm 16538 Kč / 18900 Kč

Služby a přípravky / Cena

 • Samotné nandání, nebo sundání (1 pramen) 20 Kč
 • Sundání při posununtí (1 pramen) 15 Kč
 • Nandání při posununtí (1 pramen) 20 Kč
 • Prostřih (mytí,střih, foukání) 490 Kč
 • Hairdreams šampon 200ml 310 Kč
 • Hairdreams regenerace 200ml 350 Kč
 • Hairdreams fluidum 50ml 320 Kč
 • Hairdreams sada kartáčů 1 370 Kč

Zdroj: www.salonchic.cz

Je třeba prodloužené vlasy udržovat nějakými speciálními přípravky?

Nemusíte se nijak omezovat ve svém životním stylu. Díky spolehlivým spojům a vynikající kvalitě vlasů Hairdreams se můžete věnovat všem svým koníčkům a jiným volnočasovým aktivitám jako obvykle. Obecně vyžadují každé dlouhé vlasy zvýšenou péči, to znamená i vlasy Hairdreams. Pokud byste např. provozovala pravidelně intenzivní sport, a proto vlasy myla častěji, musíte jim věnovat mimořádnou péči, chcete-li se dlouho těšit z jejich kvality. Doporučujeme používat přípravky pro domácí použití od firmy Hairdreams.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU